Minecraft En İyi 10 Çok Oyunculu Sunucu

0 Yorum · 311 Görüntüleme

Minecraft'ın çevrimiçi dünyasına atlamak istiyorsanız, denemeniz gereken en iyi sunucular burada.


Minecraft, dünyanın en popüler oyunlarından biri ve her güncellemede daha iyi hale gelmeye devam etmekte. Her şeyin size, yani oyuncuya bırakıldığı nihai sandbox deneyimini sunuyor. Bununla birlikte, oyuncular bazen aynı Minecraft solo deneyiminden bıkmakta ve farklı bir şey aramakta.

Minecraft'ta her oyuncunun yaptığı bazı ilişkilendirilebilir şeyler var ve bunlardan biri çok oyunculu bir sunucuya katılmak. Her tür PC Minecraft oyuncusu için çok sayıda harika çok oyunculu sunucu mevcut. İster takım tabanlı bir oyun modu ister tek başına bir macera olsun, işte şu anda mevcut olan en iyi çok oyunculu sunuculardan bazıları:

 

10) Mineplex (IP: us.mineplex.com or pe.mineplex.com)

Mineplex şu anda var olan en büyük Minecraft sunucusu. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her oyun modu Mineplex sunucusunda oynanabilir. Bu sunucunun nüfusu hakkında endişeleriniz varsa, kafanızı yormanıza gerek yok çünkü yoğun saatlerde aynı anda binlerce oyuncu sunucuda bulunabiliyor.

Mineplex'teki en popüler oyun, esasen Mario Kart'ın Minecraft versiyonu olan Minekart olacaktır. Harika kontrollere sahip çok iyi tasarlanmış bir oyun modudur, bu yüzden şansınız olursa kesinlikle oynamaya değer.

 

9) Brawl (IP: brawl.com)

Birinci şahıs nişancı oyunlarından sıkıldıysanız ve biraz farklı bir şey istiyorsanız Brawl sunucusuna göz atın. Sunucuda oynanabilecek beş farklı oyun modu var: Capture the Flag, Minecraft Build, Party Deluxe, Raid ve MC WarZ.

Capture the Flag, tipik bayrak kapma oyunudur, ancak ateş etmekten çok daha fazla kılıç dövüşü vardır. Minecraft Build, kendi kişisel dünyanızı oluşturabileceğiniz yerdir. Party Deluxe, Mario Party'nin Brawl versiyonudur. Raid ve MC WarZ, ittifaklar kurabileceğiniz veya yalnız bir kurt olarak oynayabileceğiniz hayatta kalma oyun modlarıdır. Genel olarak, en iyi Minecraft sunucularından biridir.

 

8) PokeSaga (IP: play.pokesaga.org)

Minecraft ve Pokemon, en popüler oyunlardan ikisi, bu nedenle oyuncuların bu ikisini birleştiren bir Minecraft sunucusu oluşturması sadece bir an meselesiydi. PokeSaga sunucusu her iki dünyanın da en iyisi. Bu sunucuda oynamak için Pixelmon moduna ihtiyacınız olacak ve bu sunucuda oynarken bazı yaşam kalitesi modlarının sorunlara neden olabileceğini unutmayın.

Her oyuncu PokeSaga'da aynı noktada başlar ve en başından Pokemon'u yakalayabilir, eğitebilir ve savaşabilir. Bir sonraki alana geçmek için spor salonu liderlerine meydan okumanız ve rozetler kazanmanız gereken Pokemon oyunlarının tipik ilerlemesini takip ediyor.

 

7) Grand Theft Minecart (IP: mcsl.gtm.network)

Grand Theft Auto ve Minecraft, Grand Theft Minecart piyasaya çıkana kadar asla olacağını düşünmediğimiz bir karışım. Tabii ki, bu sunucu normalde Minecraft Minecraft'ta bulacağınız her şeyden çok daha şiddetli olacak, ancak yine de harika zaman geçirtiyor.

Esasen hiçbir kuralın olmadığı Los Santos'un bir kopyasına giriyorsunuz. İstediğiniz her şeyi yapabilir ve istediğiniz gibi para kazanabilirsiniz. Bazen, sadece soldan, sağdan ve ortadan vuruluyorsunuz, ancak gerçekten hayatta kalabildiğinizde, harika zaman geçiriyorsunuz.

 

6) Minescape (IP: play.gameslabs.net)

Runescape, özellikle eski tarz Runescape söz konusu olduğunda, birçok oyuncunun kalbini fetheden bir oyun. Birçoğumuz bilgisayarlarımızın önünde çok fazla zaman harcadık ve şimdi aynısını Minescape'de yapabilirsiniz.

Minescape, şimdiye kadar yapılmış en iyi Minecraft dünyalarından biri. Kesinlikle fantezi ortamını sağlıyor ve Runescape'i bu kadar harika bir oyun yapan tüm özelliklere sahip. Sunucu, orijinal oyunla aynı konumlara, çetelere ve becerilere sahip. Runescape'i yeniden yaşamak istiyorsanız Minecraft'ta Minescape üzerinden yapabilirsiniz.

 

5) Piratecraft (IP: mc.piratemc.com)

Minecraft'ta yedi denizde yelken açmak istiyorsanız, bunu Piratecraft sunucusunda yapabilirsiniz. Normal Minecraft'ta inşa ettiğiniz gemilerin sorunu, hareket etmemeleriydi. Harika görünseler de kendilerini ileriye taşıyamıyorlar. Piratecraft'ta gemileriniz gerçekten hareket edebilir ve hatta birbirlerine toplar ve diğer silahlarla saldırabilirler.

Kalabalığın arasından sıyrılan bir gemi yaratmak için Piratecraft'ta gemileri özel olarak inşa edebilirsiniz. Oradan, bazı hazineler kazanmak için geminize yarışmalara katılabilirsiniz. Sea of Thieves hayranıysanız, Piratecraft tam size göre.

 

4) Minewind (IP: server.minewind.com)

Hayatta kalma modunu daha zorlu hale getirmenin bir yolunu arıyorsanız, Minewind'e bir göz atmak isteyeceksiniz. Esasen hiçbir kuralın olmadığı için bu sunucuda hayatta kalmak için başınızı döndürmeniz gerekecek.

Oyun, MMO unsurlarına sahip bir hayatta kalma sunucusu olarak kuruldu, ancak herhangi bir gerçek kuralın olmaması, çok sayıda oyuncu öldürme, yalan ve aldatmaya yol açıyor. Mümkün olan en karanlık ve en cesur Minecraft deneyimini istiyorsanız, Minewind favori sunucularınızdan biri olacak.

 

3) The Hive (IP: play.hivemc.com)

Eskiden HiveMC olarak bilinen The Hive, birçok oyun türünden oluşan başka bir devasa Minecraft sunucusu. Toplulukları Minecraft'taki en arkadaş canlısı topluluklardan biri ve eklenecek yeni mini oyunlarla ilgili önerilere her zaman açıklar.

The Hive'daki en popüler oyun modlarından biri, ünlü çocuk oyunu saklambaç. Esasen, size bir saklanma yeri bulmak için sınırlı bir süre verilir ve onu bulduktan sonra çevredeki bloklardan biri haline gelerek uyum sağlarsınız.

 

2) Hypixel (IP: mc.hypixel.net)

Hypixel, yüksek nüfusa ve tonlarca oyun moduna sahip bir sunucu. Klasik polis ve hırsız oyununun yanı sıra düellolara ve hatta bir cinayet gizemi oyununa sahipsiniz. Bunların hepsi harika seçenekler, ancak diğerlerinden çok daha fazla oynanan bir oyun modu var.

Hypixel, klasik skyblock hayatta kalma oyun modunu bulacağınız yer. Şimdiye kadar yaratılmış ilk hayatta kalma modlarından biri. Bu modda, gökyüzündeki küçük bir blokta, sandıktaki malzemelerden ve skyblock'unuzdan başka hiçbir şeye sahip olmadan başlıyorsunuz. Diğer skyblock'lara doğru yol almak ve daha iyi malzemeler bulmak size kalmış.

 

1) Manacube (IP: play.manacube.com)

Manacube, oyun içinde para harcamak istemeyenler için çok iyi bir seçim. Manacube ile çok az kazan-öde unsurları var ve bu da onu popüler bir seçim haline getiriyor. Birçok oyuncu muhteşem skyblock sunucuları için Manacube'u seçiyor, ancak birçok başka oyun modu da var.

Hayatta kalma oyun modlarından birinde, çoğunlukla asitle kaplı bir adada başlıyorsunuz ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmanız gerekiyor. Ayrıca, herkese çalışması için sonunda genişletilebilecek bir arsa verildiği hapishane tabanlı bir oyun modu da var. Manacube'de göz atmaya değer birçok içerik mevcut.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!