Miss Fortune'a karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire halt edebilir ve Miss Fortune'a karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Miss Fortune'a karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...

Miss Fortune Counter

Miss Fortune Counter

Miss Fortune counter (Miss Fortune ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Miss Fortune Ödül Avcısı; güzelliğiyle tanınan ama acımasızlığıyla korkutan Bilgewater kaptanı olan Sarah Fortune, liman kentinin sertleşmiş suçluları arasında tezat bir figür çiziyor. Bir çocuk olarak, yağmacı kral Gangplank'in ailesini öldürmesine tanıklık etti. O, vahşice yıllar sonra kralın gemisini havaya uçurarak intikamını aldı. Onu hafife almış olanlar, kurnaz ve tahmin edilemez bir rakiple karşılaşacaklar... ve büyük olasılıkla, karınlarında bir iki kurşun bulacaklardır.

Öncelikle LoL karakteri Miss Fortune'nun yeteneklerini hatırlayalım.

Miss Fortune Yetenekler

Şıpsevdi
Miss Fortune, her yeni rakibe saldırdığı anda ilave fiziksel hasar verir.

Çifte Vuruş
Miss Fortune, düşmana bir kurşun fırlatır, hem düşmana hem de düşmanın arkasındaki hedafe hasar verir. Her iki isabet de Şıpsevdi etkisi uygulayabilir.

Caka
Miss Fortune, saldırıya uğramadığında pasif olarak Hareket Hızı kazanır. Bu yetenek, kısa bir süreliğine bonus Saldırı Hızı vermek için etkinleştirilebilir. Bekleme süresindeyken yapılan Şıpsevdi kullanımları, Caka'nın kalan bekleme süresini azaltır.

Kurşun Yağmuru
Miss Fortune, kurşun fırlatarak rakiplere dalga dalga hasar veren ve onları yavaşlatan belli bir alanı ortaya çıkarır.

Mermi Manyağı
Miss Fortune, gittikçe artan bir yaylım ateşine başlar ve düşmanlarına büyük miktarda hasar verir. Her Mermi Manyağı dalgası kritik vuruş yapabilir.

Miss Fortune Counterlar'ına (Miss Fortune ct) bir göz atalım.
MF ct, MF Counter, MF Counterları:

Miss Fortune'a Karşı İyi Olan Rakipler

Miss Fortune'a Karşı İyi Olan Rakipler

Miss Fortune'a Karşı Kötü Olan Rakipler

Miss Fortune'a Karşı Kötü Olan Rakipler

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları