Mount and Blade 2: Bannerlord Ne Zaman Çıkacak?

0 Yorum · 132 Görüntüleme

Mount and Blade 2: Bannerlord "hemen hemen tamamlandı" ve erken erişime çıkacak. Mount and Blade 2: Bannerlords’ın geliştiricisi, oyunun Steam Erken Erişim sürümü için hazırlanıyor.


Mount and Blade 2: Bannerlord

Mount and Blade 2: Bannerlord

Taleworlds Interactive, yaklaşan oyunundaki gereksiz özellikleri "oyuncular için değerli" oldukları için kesmek istemiyor. Mount and Blade 2: Bannerlords’ın geliştiricisi, gelecek yılın başlarında oyunun Steam Erken Erişim sürümü için hazırlanıyor ve sürümün yayınlanması için tam zamanında tam kapsamlı olacağına söz veriyor.

Hayranlar, Taleworlds Entertainment'ın iddialı ortaçağ sandbox oyununda olan gecikmelerden dolayı hayal kırıklığına uğradı. Ama şirket kurucusu ve CEO'su Armağan Yavuz, oyunun daha fazla zaman gerektiren karmaşık sistemlerine rağmen, "oyuncular için çok değerli olacaklarını" söylüyor.

Bannerlord, dünyayı ve AI'yı olabildiğince gerçekçi kılmayı amaçlayan, ordunuzu beslemeniz ve izciler kullanarak ilerlemeye ihtiyaç duymanız gibi bir dizi derin ve karmaşık oyun sistemi içerecek. Yavuz'a göre, bunların hepsi Bannerlord, "bir sevgi emeği olduğu için gereklidir. Akılımıza koyduğumuz standartlara uymak istiyoruz." diyor.

Yamuz, "Warband'a benzer bir oyun yapmak istiyoruz. Böylece tüm farklı mekanikler çok iyi seçilmiş ve iyi cilalanmış olacak. Erken erişime biraz zaman ayırmamız gerekiyor. Bu özelliklerin umarım çoğu bitmiş olur." diye ediyor.

Yavuz, yeni özelliklerin birçoğunun mevcut sistemlere entegre edilmesi konusunda, örneğin ordunuza tam teşekküllü bir keşif sistemine sahip olmak gibi herhangi bir sistemin gereksiz olduğuna inanmıyor. Yavuz, "Bu şeyler oyuna katkıda bulunacak ve bizim için oluşturması inanılmaz derecede masraflı değil. Ama oyuncular için çok değerli olacaklar". diye açıklıyor.

Bannerlord, ilk oyun piyasaya sürüldükten yaklaşık on yıl kadar Steam Erken Erişim'e girmedi. Ama bu bekleme yakında bitecek gibi görünüyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!