NBA 2K20 Demo Çıktı

0 Yorum · 86 Görüntüleme

Birden fazla MyPlayer yapısı oluşturabilir ve bunları geçen sezonun NBA Finallerinde bir rövanşla test edebilirsiniz.


NBA 2K20 Demo

NBA 2K20 Demo

PlayStation 4 ve Xbox One'da NBA 2K20 için bir demo mevcut. Birden fazla MyPlayer yapısı oluşturup test etmeye başlamak için indirebilirsiniz, birkaç hafta sonra piyasaya sürülmesinin ardındna tam oyuna geçirebilirsiniz.

Bu sıra dışı bir demo, karakter yaratıcısını sahadaki aksiyondan daha fazla keşfetmenize izin veriyor. Farklı oyuncu prototipleri oluşturmak için rozetleri ve nitelikleri ayarlayabilirsiniz ve yeterince ince ayar yaptıktan sonra, MyPlayer'ınızın nasıl işlediğini test etmek için Toronto Raptors ve Golden State Warriors arasındaki son sezonun NBA Finallerine bir rövanş yapabilirsiniz.

2K kısa süre önce NBA 2K20'nin kariyer modu için yeni bir fragman yayınladı, bu da yaklaşmakta olan oyunun hikaye modunda MyPlayer'ınızın neler yapacağı hakkında bize bir fikir verdi. Idris Elba, Rosario Dawson, Thomas Middleditch ve Ernie Hudson, basketbol sahnesinde NBA süperstarı LeBron James ile birlikte oynuyorlar.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, James bir kez daha 2K'nın en iyi oyuncusu. İlk 20'nin geri kalanının nasıl olduğunu görmek istiyorsanız, tam listeyi burada bulabilirsiniz. NBA 2K20 nihayet WNBA’yı da bu yıl Play Now ve Season modlarında kullanılabilecek 12 ekiple birlikte ekliyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!