Neeko ct, Neeko Counter, Neeko Counterları - Neeko'ya Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

Yorum · 3462 Görüntüleme

Neeko'ya karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire yenebilir ve Neeko'ya karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Neeko'ya karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...


Neeko Counter

Neeko Counter

Neeko counter (Neeko ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Neeko Meraklı Bukalemun; uzun süredir unutulmuş vastaya kabilesinden gelen Neeko, başkalarının görünümlerine bürünerek, her yere ayak uyduruyor. Hatta canlıların duygu hallerini bile benliğine katarak dostu, düşmanı ayırabilir. Neeko'nun nerede veya kim olabileceği konusuda kimse emin olamaz. Ama ona zarar vermek isteyenler yakında gerçek yüzünün ortaya çıktığına tanık olacaklar ve kadim ruh büyüsünün tüm gücünü hissedecekler.

Öncelikle LoL karakteri Neeko'nun yeteneklerini hatırlayalım.

Neeko Yetenekler

Tohum Tuzağı
Neeko, büyülü bir hasar veren bir tohum atar. Tohum, şampiyona çarptığında ya da birimleri öldürdüğünde yeniden gelişir.

Kandırıkçı
Neeko pasif olarak her üçüncü saldırıya ilave büyü hasarı verir. Neeko bir doğrultuda bir klon göndermek için bu yeteneğini aktif hale getirebilir.

Dolaşık Dikenler
Neeko, geçtiği herşeye hasar veren ve sabitleyen bir diken öbeği atar; isabet alan son şampiyon daha uzun süre sabit kalır. Dikenler 2 birimden geçerse, daha büyük olur, daha hızlanır ve daha uzun süre sabitler.

Ruh Çiçeği
Kısa bir hazırlıktan sonra, Neeko havaya sıçrar ve bir kalkan kazanır. İnişte, yakındaki düşmanlara hasar verir ve sersemletir. Neeko şekil değiştirdiyse hazırlanma gizli olur.

Neeko Counterlar'ına (Neeko ct) bir göz atalım.
Neeko ct, Neeko Counter, Neeko Counterları:

Neeko'ya Karşı İyi Olan Rakipler

Neeko'ya Karşı İyi Olan Rakipler

Neeko'ya Karşı Kötü Olan Rakipler

Neeko'ya Karşı Kötü Olan Rakipler
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!