Nintendo eShop Yenilendi

0 Yorum · 2441 Görüntüleme

Günümüzün en popüler konsollarından birisi olan Nintedo Switch'in eShop'u sabah saatlerinden itibaren yeni bir arayüz tasarımına kavuştu.


       Son yılların en hızlı çıkış yapan konsollarından birisi olan Nintendo Switch, şu ana kadar yaklaşık 53 milyon sattı ve satmaya devam ediyor. Sürekli olarak artan kullanıcı sayılarıyla birlikte platforma eklenen oyunlarda artıyor.

       Nintendo Switch'in günümüzdeki en büyük rakipleri olan Steam ve Epic Store, sürekli olarak yayınladıkları güncellemelerle etkinlikler ve yenilikler sunuyor. Ancak son zamanlarda düzenlediği kampanyalarla hem oyuncuların büyük beğenisini kazanmayı başaran hem de rakiplerine büyük gözdağı veren Nintendo Switch, yenilikler yapmaya devam ediyor.

      

      Sabah saatlerinden itibaren Nintedo eShop'a giriş yapan kullanıcılar, yenilenmiş bir arayüzle karşılaştı. Önceki arayüz tasarımına göre daha sadece ve kullanışlı olan bu arayüz tasarımı oldukça beğenildi. Özellkle Nintendo eShop'ta bulunan oyunların sahip oldukları özellikleri daha çok ön plana çıkartan bu arayüz, oyunların sayfalarında daha fazla detaya yer veriyor.

       


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!