Nintendo Switch 10.0.4 Güncellemesi Yayınlandı

0 Yorum · 2318 Görüntüleme

Nintendo Switch için yayınlanan 10.0.4 güncellemesi ödemelerle ilgili olan bir sorunu çözüyor.


Nintendo, Switch için hibrit konsolu 10.0.4 sürümüne getiren yeni bir sistem güncellemesi yayınladı. Ortalama güncellemeden farklı olarak, bu sadece sistem kararlılığını iyileştirmeye odaklanmamış ancak dikkat çeken yenilikleri de içermiyor.

Nintedo'nun destek web sitesinde ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, Switch'in 10.04 güncellemesine ilişkin kısa yama notları bulunuyor. Nintendo, bazı bölgelerde Eshop'ta kredi kartı kaydedememek veya kredi kartı ile fon ekleyememe sorununun çözüldüğünü belirtiyor. Bu, piyasaya sürülen Clubhouse Oyunları da dahil olmak üzere mağazadan bir şeyler satın alması engellenmiş olanlar için oldukça sevindirici bir haber olacak.

Sitede yayınlanan yama notlarında genel olarak başka hiçbir şeyden bahsedilmiyor. İlginç bir şekilde, yeni Switch güncellemelerine genellikle yalnız dahil olan iyileştirmeler hakkında bile bilgilendirmeler yer almıyor. Umarız konsolunuz yeterince sağlamdır.

Tüm yama notlarına göz atmak için okumaya devam edin.

Switch Sürümü 10.0.4 Güncelleştirme Düzeltme Eki Notları (4 Haziran 2020'de Yayımlandı)

Aşağıdaki sorun giderildi:

Bazı ülke veya bölgelerde yeni bir kredi kartı kullanarak para eklemenin veya Nintendo Switch üzerindeki Nintendo Eshop'ta kredi kartı bilgilerinin kaydedilmesine neden olan sorunu düzelttik.

 

Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!