Nintendo Switch'e 2020 Yılında Eklenecek Oyunlar

0 Yorum · 2206 Görüntüleme

Son zamanların en popüler oyun konsollarından birisi olan Nintendo Switch için 2020 yılında çıkartılacak oyunları sizler için derledik.


   Oyun dünyasının en önemli oyun ve konsol üreticilerinden birisi olan Nintedo, son yıllardaki çıkışını sürdürmekte kararlı. Özellikle 2017 yılında piyasaya sürdüğü Nintendo Switch ile büyük bir çıkış yakalayan Nintendo, geliştirdiği oyun sayısı ve çeşidiyle de oyun severlerin gönlünü kazanıyor.

    Nintendo Switch kütüphanesinde şu an yaklaşık 1.800 tane oyun bulunuyor. Nintendo bu kadar fazla oyuna rağmen 2020 yılında da yeni oyunlar çıkartmaya devam edecek. Piyasaya sürüldüğü günden beri 32 milyondan fazla satış rakamına ulaşan Nintendo Switch için 2020 yılı içerisinde 7 tane daha oyun çıkacak. İşte 2020 yılında Nintendo Switch için çıkartılacak oyunlar:

Doom 64

    Yaklaşık 23 sene önce Midway Games tarafından geliştirilen ve ilk olarak Nintendo 64 konsolu için piyasaya sürülen Doom 64, o yıllarda birçok oyuncunun beğenisini kazanmıştı. Birinci şahıs nişancı oyunu olarak piyasaya sürülen oyun ilerleyen zamanlarda geliştiricilerin dikkatini çekti ve Doom 64'ü farklı platformlara eklemeye karar verildi.

    2020 yılı içerisinde Microsoft Windows, Xbox One ve Playstation 4 platformları için çıkartılacak oyunun çıkacağı kesinleşen bir başka platform ise Nintendo Switch oldu. Aslında platformların kullanıcı sayıları göz önünde bulundurulduğunda oyunun en çok satış yapması beklenen konsolun Nintendo Switch olması bekleniyor. Gelen son haberlere göre Doom 64, 20 Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülecek.

Doom 64

Saints Row 4

    İlk olarak Volition tarafından geliştirilen ve Deep Silver firması tarafından 2013 yılında yayınlanan Saints Row 4, oyun severlerin hoşuna giden bir açık dünya macera oyunu oldu. Oyunun serisinin bünyesinde barındırdığı eğlenceli ve ilginç detaylar oyuncuların en çok hoşuna giden unsurlarından oldu.

      Ünlü yapım Matrix'in konusuna benzer bir konuyu işleyen Saints Row 4, dünya dışı varlıkların sizi esir almasını ve ilerleyen süreçlerde bağlandığınız bir simülasyonu anlatıyor. Oyundaki asıl amaç ise dünyayı bu varlıklardan kurtarmak. 2013 yılında Microsoft Windows, Playstation 3 ve Xbox 360 platformları için 2013 yılında yayınlanan oyun 2015 yılında ise Playstation 4, Xbox One ve Linux platformları için çıkartıldı. Son olarak 27 Mart 2020 tarihinde Nintendo Switch için çıkacak oyun heyecanla bekleniyor.

Saints Row 4

The Outer Worlds

   2019 yılında Obsidian Enterainment tarafından geliştirilerek piyasaya sürülen The Outer Worlds, ilk olarak Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için çıkmıştı. RPG türünde olan oyun galaksinin çok ıssız bir noktasına gönderilen kayıp koloni gemisinde uyanarak etrafı keşfetmeyi işleyen oyunda birçok çeşitli düşmanlarla da karşı karşıya geleceksiniz.

     Oyun içerisinde en dikkat çeken detaylardan birisi de seçimlerinize göre şekillenen karakter yapınız ve oyun hikayesi. Oyun severlerin büyük beğenisini kazanan oyun 2020 yılı içerisinde Nintendo Switch platformu için piyasaya sürülecek.

The Outer Worlds

Spongebob Squarepants: Battle For Bikini Bottom

      Nickelodeon tarafından yayınlanan ve çizgi film sektörünün en ünlü yapımlarından birisi olan Spongebob'un oyunu olan Spongebob Squarepants: Battle For Bikini Bottom, ilk olarak Heavy Iron Studios tarafından geliştirilerek 2003 yılında piyasaya sürülmüştü. O zamanların en popüler oyun platformları olan Playstation 2 ve Xbox için çıkartılan oyun 2020 yılı içerisinde Nintendo Switch platformu içinde çıkacak.

Spongebob Squarepants: Battle For Bikini Bottom

Darksiders Genesis

    Son zamanlarda ortaya koyduğu başarılı çalışmalarla ismini duyuran Airship Syndicate tarafından geliştirilen Darksiders Genesis, ilk olarak 2019 yılında piyasaya sürülmüştü. Microsoft Windows ve Google'ın bulut tabanlı oyun sistemi olan Stadia için çıkartılan Darksiders Genesis, oyuncular tarafından co-op modundan dolayı oldukça beğenildi. Geçtiğimiz 14 Şubat 2020 tarihinde ise oyun Playstation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için piyasaya sürüldü.

Darksiders Genesis

Overpass

Zordix Racing ve Zordix AB firmaları tarafından geliştirilerek 2019 yılının Ekim ayında piyasaya sürülen Overpass, ilk olarak Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkması beklenen oyun detayı verilmeyen bazı sıkıntılardan dolayı ertelenmişti.

    Oyun mekanikleriyle ve grafikleriyle oyun dünyasında yer alan hiçbir yarış oyununa benzemeyen Overpass, Nintendo Switch platformu için 27 Şubat 2020 tarihinde piyasaya sürülecek.

Overpass

Zombie Army Trilogy

   2020 yılı içerisinde Nintendo Switch için çıkacak olan son oyun Zombie Army Trilogy olacak. Oyun severlerin oldukça iyi bildiği Sniper Elite serinin yapımcılığını ve yayımcılığını yapan Rebellion Developments tarafından geliştirilen Zombie Army Trilogy, ilk olarak 6 Mart 2015 yılında piyasaya sürülmüştü.

     Windows Microsoft, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkartılan oyun oldukça sevilmişti. tek oyunculu ve çok oyunculu modlarıyla da oynanabilen oyun 2020 yılının ilk aylarında Nintendo Switch platformu için çıkması bekleniyor.

Zombie Army Trilogy

Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!