Overwatch'da Türk Baharı - Overwatch'e Türk Karakter Geliyor

Yorum · 36 Görüntüleme

Uprising etkinliğinde yer alan dört kahraman; Ana, Reinhardt, Torbjorn ve ''Emre Sarıoğlu''.


Geçen gece, Overwatch Twitter Twitter kanalı, eski bir Overwatch işleminin işlem sonrası raporunu tweetledi. Yeni bir kahraman hazırladıklarını düşünüyoruz. Yeni harita ve hediye olayı nisan ayında biraz zaman alacak gibi görünüyor. 

Overwatch'ın bir sonraki kahramanı kim olabilir diye düşününce değişik bir sonuç çıkıyor. 

Sınıflandırılmamış operasyona White Dome deniyor. Raporda Türkiye'de kalan omnic direniş paketine karşı bir grev olduğu belirtildi. Bu büyük olasılıkla geçen yılki Uprising etkinliği gibi White Dome omnic savaşlarında Overwatch'ın en parlak çağında gerçekleşti. 

Uprising etkinliğinde dört kahramanın rol aldığı White Dome raporunda dört tane Overwatch aracısından bahsediliyor: Ana, Reinhardt, Torbjorn ve ''Emre Sarıoğlu''. Bu isim açık bir şekilde bir Türk'e ait. 

Emre, Operation White Dome'a dayanan yeni bir olayıyla birlikte tanıtılabilir. Aralık ayında Overwatch yönetmeni Jeff Kaplan ile konuşulduğunda, Uprising üzerine kurulumun bir meydan okuma olduğunu belirtti. ''Uprising'de yaptıklarımızı değiştirmek için ilginç bazı planlarımız var, ancak şu an sürpriz olarak kalacak. " dedi. 

Blizzard, Overwatch taraftarlarına Uprising derilerini kapmak için bir şans vermeli ve aynı zamanda lore etkinliğinden bazılarını tekrar göndermesi mantıklı olacak. Operation White Dome'u tekrar yürürlüğe koyacaksak yeni bir haritaya ihtiyacımız var demektir, çünkü şu anda oyunda Türkiye tabanlı bir harita yok. Ve şu ismi not edin: White Dome. Belki Türkiye haritasında karşımıza İstanbul'daki Ayasofya olarak çıkar.

Kaynak: 1


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!