Oyunu İyileştiren En İyi 10 The Sims 3 Modu

0 Yorum · 2441 Görüntüleme

Bu The Sims 3 modları ile oyununuz çok daha zevkli bir hale gelecek.


Sims 3 o kadar iyiydi ki The Sims 4 piyasaya sürüldükten sonra bile sims severler serinin eski oyununu oynamaya devam ettiler. Bu eski oyuna geri döndüğünüzde, modlar en iyi deneyimi elde etmek için çok önemlidir. Neyse ki, Sims modlama topluluğu çok büyük ve aktif çalışıyor. Onca modun içerisinden bir liste yapıp 10 adete daraltmak hayli zorlu oldu.

  1. Master Controller Mod

Bu mod, şehrinizin tüm nüfusunu yönetmek için menüler içerir! Ayrıca sakal ve kaş gibi birden fazla yüz kılı seçeneğine sahiptir. İstediğiniz zaman daha fazla Sim ekleyebilir veya tamamen kaldırabilirsiniz, “Master Control” gerçekten tüm oyunun kontrolünü size verir. Mod, arızalı Sim veya evleri resetlemenize ve ayrıca nüfus ve kariyer istatistikleri gibi şehrin demografik özelliklerini öğrenmenize izin verir. “Master Control” moduyla birlikte gelen o kadar çok şey var ki hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Bu mod ile birlikte birçok özelleştirme seçeneğine sahip olacaksınız.

  1. Story Progression Mod

Bu mod, temel oyunun hikaye ilerlemesini alır ve bir üst seviyeye koyar. Kasaba Simleri hayatlarına gerçekçi bir şekilde devam edecek, evlenecek, ayrılacak, iş değiştirecek ve bebek sahibi olacak. Becerilerinde, kariyerlerinde, ilişkilerinde ve yaşamlarında ilerlemeleri için dünyanızdaki aktif olmayan yerleşik Sim'leri belirli yönlere itebilirsiniz. Ayrıca, şehirdeki tüm simlerin davranışları için ayarlanabilir bir sistem ekler. Mod, oyundaki demografiyi de kontrol etmenizi sağlar. Örneğin, nüfusu sınırlamaya karar verebilir, kaç sim'in öleceğini, evleneceğini, çocuk sahibi olacağını ve hatta kaçının vampir olması gerektiğini seçebilirsiniz. Kasabadaki herhangi bir sim için beceriler, özellikler, ilişkiler, hamilelik parametrelerini manuel olarak ayarlayabilirsiniz, sadece simülasyonlarınızla değil. Story Progression, koleksiyonunuza eklemek için oyununuzu hızla değiştiren ve dünyanın daha gerçek hissettirmesine yardımcı olan gerçekten harika bir moddur.

Story Progression modu ile her simi tek tek takip edebilirsiniz.

  1. OverWatch Mod

Bu, esas olarak gecikmeye yardımcı olan, ancak diğer birçok kullanım alanına sahip olan şık bir moddur! Çoğunlukla oyununuzu temizlemenin bir yoludur. OverWatch Mod ile TV'leri ve müzik setlerini kapatabilir, eksik simleri sıfırlayabilir, arabaları ve simleri kaldırabilir, ölüleri temizleyebilir, envanteri temizleyebilirsiniz. Oyunu sorunsuz hale getiren diğer özellikler de modun bünyesinde mevcut. Overwatch’ın bir ekstrası da, aslında kendi hile listenizi oluşturabilmenizdir, böylece gerekli hileleri aramaya devam etmek zorunda kalmazsınız. Sizin için kullanılabilir olmasını istediğiniz hileyi arayüze bir kez yazmanız yeterlidir! Bu modu bulduğunuz için çok mutlu olacaksınız!

  1. Woohooer Mod

Woohooer modu, The Sims'in romantik yönlerini sevenler için çok önemli bir moddur. Bu mod, siber woohooing, "profesyonel hizmetler" sipariş etme yeteneği, cilveli diyaloglar ve romantik bir çöpçatan işe alma özelliklerini getiriyor. Oyunun hayranıysanız ve simlerinizin aşk hayatına biraz daha fazla sokmak istiyorsanız, bu mod tam size göre.

Köpük partisinden bir görüntü.

  1. More Traits for All Ages Mod

Sims oyunlarında karakter özelliklerini seçmek, buna karar vermek, özellikleri seçmek son derece zordur. Korkmayın, “Traits for All Ages” Modu burada. Bazıları için bu önemli bir şey olmayabilir, ancak çoğu için her yaşta izin verilen maksimum özelliklerde bir artış, deneyiminize oldukça ciddi bir katkı sağlar. Mod, simlerinizin eğlenmesi için daha fazla karakter özellikleri ekler ve onları daha benzersiz hale getirmenize izin verir.

“Quirky” adındaki kişilik özelliği, kişinin zayıf bir moda anlayışı olacağı anlamına gelir.

  1. Midnitetech's Career Mods

Bu mod paketi oyun bir ton içerik ve kariyer ekler. Gazetecilik, araştırmacılık, zanaatkarlık, mahsul çiftçiliği, müzisyenlik, hayalet avcılığı, muhasebecilik, okyanus bilimcilik, iç mimarlık ve hatta Disney World'de kariyer gibi seçenekler ekler. Kelimenin tam anlamıyla, bu modda keşfedilecek oldukça çok şey var! Hayalinizdeki işte başarılı olun ve olmak istediğiniz kişi olun, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Kariyer ile fırsatlar sonsuzdur. Listelenen tüm kariyer fırsatlarını ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

  1. Traveler Mod

Traveler modunu keşfetmek The Sims 3 oynamanın en keyifli yanlarından biridir. Birçok insanın gerçek hayatta çeşitli yerlere seyahat edip farklı insanlarla tanışmak gibi imkanları olmuyor. Traveler modundan önce, The Sims 3’de yeni bir şehre taşınma şansınız çok güçtü. Artık tüm bağlantılarınızı, ilişkilerinizi veya arkadaşlıklarınızı kaybetmek zorunda kalmadan en sevdiğiniz tatil noktasına veya sim evrenindeki istediğiniz herhangi bir dünyaya gidebilirsiniz. Sonunda hayatınızda sahip olduğunuz herkesi kaybetmeden istediğiniz yere gidin ve istediğiniz herkesi yanınızda getirin! "Home Sweet Home" bu modla biraz daha hale geliyor hale geliyor.

  1. Apartment Mod

Apartment modu, bir konut sahibi veya ev sahibi olarak oynayabileceğiniz eğlenceli moddur. Artık komşuluk ilişkileri için oda arkadaşlarınızın olmasına gerek yok. İsterseniz sadece ev sahibi olarak oynamaktan da gerçekten keyif alabilirsiniz. Bu mod ayrıca bozuk cihazları tamir etmenize ve bunun için ödeme almanıza ve kira toplamanıza izin verir. Dairenizdeki sabit oda arkadaşlarının sıkıntısını ortadan kaldırır ve çok daha fazla rol yaparak oyun oynamanıza izin verir, ayrıca modla birlikte gelen ekstralar da oldukça eğlenceli.

  1. No Intro Mod

Bu mod, sadece oyuna bir an önce dalmak isteyenler içindir. Oyunu ilk açtığımızda merak uyandıran ancak bir süre sonra mantıksız bir şekilde iğrenç olabilen uzun girişi atlamak bu modun yegane amacıdır. Oyunun giriş yani intro kısmının yavaş ve zaman alan bir yapıda olması oyuncuları bu modu kullanmaya iten temel sebeptir. No Intro modu ile artık The Sims 3’ü çok daha hızlı açabilir, eğlenceli oyun dakikalarına çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

  1. Zerbu's Ultimate Career Mod

İşte bu gerçekten harika bir mod. Başta biraz önce bahsettiğimiz kariyer modunu andırsa da, bu tamamen farklı yeteneklere sahip farklı bir moddur. Zerbu's Ultimate Career ile sim'inizin çalışma ve okul alanı üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Sonunda simlerinizle çalışmaya ve çalışma alanıyla etkileşime girmenize izin verilir. Simlerinizle okula gidebilir ve aktivitelere bilfiil katılabilirsiniz! Hatta işinizi doğrudan etkileyebilirsiniz. Bir polis karakolunda etkileşim içinde bir patlama yaşayabilir, denizcilik kariyerinizde kendinizi geliştirebilir veya yeni bir Gordon Ramsay olabilir ve kendi mutfağınızı yaratabilirsiniz. Oyun deneyiminizi derinden etkileyecek çok eğlenceli bir mod olan Zerbu's Ultimate Career ile yazımızı noktalıyoruz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!