“Pацаны” dizisi resmi olarak beşinci sezon için uzatıldı.

“Pацаны” dizisi resmi olarak beşinci sezon için uzatıldı.

Dördüncü şakacı süper kahraman şovunun sezonunun başlangıcı 13 Haziran’da gerçekleşecek. “The Boys”un dördüncü sezonu sekiz bölümün ilk üçüyle başlayacak ve geri kalan bölümler haftalık olarak yayınlanacak. Final 18 Temmuz’da yine ekrana gelecek.

Emmy ödüllü dizi, ilki 2019 yılında yapılan bir prömiyer ile başlamıştı. Sony Pictures Television, Amazon MGM Studios, Kripke Enterprises, Original Film ve Point Grey Pictures tarafından yaratıldı.

“The Boys”un beşinci sezon için uzatılacağı haberi, Amazon Prime Video reklamverenler için yapılan tarihindeki sunumunda ortaya çıktı.

“The Boys”, dünya çapında izleyicilerimizi etkilemeye devam eden cesur ve cüretli bir dizi, sezonları boyunca kültürel dokuyu delerek ilerliyor.” dedi Amazon MGM Studios’un televizyon bölümü başkanı Vernon Sanders. “Bu diziye dönüşen küresel bir marka olan bu diziden gurur duyuyoruz ve Eric Kripke ve kreatif ekibimizin sadık hayranlarımız için daha da fazla etkileyici hikaye anlatabilmelerinden dolayı mutluluk duyuyoruz.”

Kripke ekledi: “The Boys dizisi hayatımdaki en iyi iş olabilir. Hangi başka şov bana politika, kapitalizm, aile ve patlayıcı cinsel organlar hakkında yazma fırsatı verir ki, tabii ki bu sırayla değil. Oyuncular ve ekip, bu hikayeyi yeni sezonunda sürdürme fırsatı veren Sony Pictures Television ve Amazon MGM Studios’a derin teşekkürlerini sunuyor.”