PES 2020 Ne Zaman Çıkacak? - Yayın Tarihi Açıklandı

Yorum · 1 Görüntüleme

Konami, bu yılki futbol sim'ini ortaya çıkardı ve yeni bir adlandırma kuralı yaptı. eFootball PES 2020, Eylül ayında PS4, Xbox One ve PC'ye geliyor.


eFootball: PES 2020 Yayın Tarihi Açıklandı

eFootball: PES 2020 Yayın Tarihi Açıklandı

Konami, bu yılki futbol sim'ini ortaya çıkardı ve yeni bir adlandırma kuralı yaptı. Resmi olarak eFootball: PES 2020 adını aldı ve 10 Eylül'de PS4, Xbox One ve PC'ye geliyor.

Bu yılki oyunda yenilenmiş bir Master League bulunacak. Konami, "hikayenin ilerlemesini kontrol etme konusunda dizginleri oyuncuların ellerine sıkıca sokan güçlü ve yeni bir etkileşimli diyalog sistemi tarafından yönlendiriliyor" diyor. Yayıncı ayrıca transfer ücretlerinin ve maaşların daha gerçekçi olacağını söyledi. Master League, kendi yönetici avatarınızı yaratmanızı sağlayacak ya da Johan Cruyff veya Diego Maradona gibi "efsanevi yöneticilerden" birini kullanacaksınız.

eFootball: PES 2020 Fragman

PES 2020, aynı zamanda her gerçek dünyadaki video oyunu oyuncularının iki takımdan birini seçtiği ve oynadığınız her maçın takımınızın toplam puanına katkıda bulunduğu haftalık etkinlikler içeren Matchday adlı yeni bir mod içerecektir. Sezon sonunda, her takımın en iyi performans gösteren kullanıcısı, genel galibi belirlemek için karşı karşıya kalacak.

Konami, "iyileştirilmiş bindirme mekaniği ve yeni teknikler; içeriğe duyarlı vuruş doğruluğu, daha gerçekçi savunma ve kasıtlı faulun eklenmesi, sahada oyuncu kişilikleri yaratan uyarlanabilir bir oyuncu etkileşimi sistemi" olarak daha fazla oyun geliştirmesi listeliyor. Görsel olarak, yeni bir kamera seçeneği, geliştirilmiş oyuncu modelleri, gelişmiş bir aydınlatma motoru, daha gerçekçi çekimler ve tekrarlar olacak.

Lionel Messi oyunun standart kapağında olacak, Ronaldinho ise Legend Edition'ın kapak yıldızı. Her iki oyuncunun da en yakın olduğu Barselona kulübü, bu yılki PES'de bir kez daha resmi olarak lisanslandı. Kulüp ve Konami, Barselona ve Camp Nou stadyumunu PES'e özel tutan yeni bir çok yıllı küresel ortaklık imzaladı.

eFootball: PES 2020

eFootball: PES 2020

PES 2020

PES 2020
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!