Pine Epic Games\te Ücretsiz Hale Geldi

0 Yorum · 200 Görüntüleme

Epic Games normal fiyatı 40 TL olan hayatta kalma strateji oyununu kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi.


Her hafta ücretsiz bir oyun ile karşımıza çıkan Epic Games, bu haftayıda boş geçmeyerek normal fiyatı 40 TL olan bir oyunu ücretsiz yaparak oyunseverleri heyecanlandırdı. Epic Games'in geçtiğimiz yıl başlattığı ücretsiz oyun kampanyası bu yılın başlarına kadar sürmesi bekleniyordu fakat oyunseverlerin istekleri yerine Epic Games yetkilileri kampanyayı devam ettirme kararı aldı. 

Hayatta kalma strateji türündeki Pine adındaki oyunumuz 4 GB boyutunda olup diğer çevrimiçi platformlarda oldukça yüksek fiyatlara sunulmakta. Genel olarak oyunda kendi ekibimizle birlikte hayatta kalmaya odaklanacağız. Az sayıdaki ekibimizde zeki bir gence hayat vereceğiz. Zaman zaman ittifaklar kurup zaman zaman savaşığ zaman zamanda ticaret yaparak para kazanacağımız oyunda adımlarımızı tek tek hesaplamamız gerekecek. 

Hollandalı geliştirici Twirlbound tarafından geliştirilen bir indie macera video oyunu olan Pine, Ekim 2019 tarihinde PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, Linux ve Klasik Mac OS platformları için yayınlanarak oyun dünyasına giriş yaptı. Farklı bir havası ve hikayesi bulunan oyun birçok eleştirmen tarafından oldukça olumlu geri dönüşler alan Pine, Epic Games Store'da 1 hafta boyunca ücretsiz olarak yerini aldı. Oyunu ücretsiz olarak deneyimlemek isteyen oyunseverler buradaki linkten oyuna ulaşabilirler. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!