Plants Vs. Zombies 3 Açıklandı - Erken Sürüm Şimdi Oynanabilir

0 Yorum · 97 Görüntüleme

EA, iOS ve Android için Plants Vs. Zombies 3'ü açıkladı. Dahası, şu anda oynanabilir ücretsiz bir ön alfa sürümü var.


Plants Vs. Zombies 3

Plants Vs. Zombies 3

EA, bahçe tabanlı kule savunma serisinin üçüncü ana hattı olan Plants Vs. Zombies 3'ü açıkladı. Dahası, şu anda oynanabilir ücretsiz bir ön alfa sürümü var.

Geliştirici, "PopCap'te yıllardır PvZ üzerinde çalışıyoruz ve sevgili bitki ve zombilerimizi mevcut oyunculara ve her yerdeki yeni nesil oyunculara getirmek istiyoruz. İşyerinde geri bildiriminizi almak istediğimiz çok eğlenceli şeyleri test ediyoruz ve bizimle birlikte bu yolculuğa çıkacağınızı umuyoruz!" dedi.

Oyunun yeni özellikleri ile ilgili detaylar şu anda yetersiz. Yukarıda gördüğünüz ekran görüntülerine göre en göze çarpan değişiklik, serinin yatay yönden dikey konuma geçtiği görünüyor.

Ön-alfa yalnızca Android'de sınırlı bir sürümdür. Yani indiren herkes aslında oynayamaz. Erişemiyorsanız, PopCap başka bir gün tekrar denemezi söylüyor. Şu anda, oyunun Google Play listesine yalnızca ABD’de erişilebiliyor gibi görünüyor.

Bu arada, son bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı. PopCap, "zevk alabilmeniz için her şeyin hazır ve en üst düzeyde olduğundan emin olmak için dünya çapında bir çıkış tarihimiz olduğunda size haber vereceğiz." diyor.

EA daha önce 2019'un son çeyreğinde piyasaya sürülmek üzere yeni bir Plants Vs. Zombies oyunu listelemişti. Ancak, bu oyun bir nişancı olarak listelenmişti. Bu yüzden PvZ 3'ün aynı oyun olup olmadığı belirsizdir.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!