PlayStation 5'in Web Sitesi Olası PS5 Lansmanı Öncesi Güncellendi

0 Yorum · 427 Görüntüleme

Önümüzdeki günlerde lansmanı yapılması beklenen PlayStation 5'in web sitesi güncellendi.


Sony Interactive Entertainment, PlayStation 5'in web sitesini Haziran ayı başlarında olası bir PS5 lansmanının öncesinde güncelledi. Şu an için bu güncellemenin neden yapıldığına dair net bir bilgi yok. Sony, güncellemenin ne olduğunu veya bir güncellemenin neden yapıldığını söylemedi, ancak PlayStation hayranları bunun bir şey ifade ettiğini iddia etti ve PS5'in yakın zamanda düzenlenecek bir lansman ile tanıtılacağını belirtildi.

Sony, web sitesinin neden güncellendiğini veya nelerin güncellendiğini açıklamasa da, PlayStation hayranları "yıldırım hızı" ve "çarpıcı oyunlar" gibi bazı yeni metinlerin eklendiğini fark ettiler. Aşağıda, güncellemeyle birlikte eklenen tüm yeni satırlara göz atabilirsiniz:

  • Yıldırım hızı
  • PlayStation konsolunun yapabileceklerinin kurallarını yeniden yazan Entegre G / Ç özelliğine sahip özel bir CPU , GPU ve SSD'nin gücünden yararlanın .
  • Çarpıcı oyunlar
  • İnanılmaz grafiklere hayran kalın ve yeni PS5 ™ özelliklerini deneyimleyin.
  • Nefes kesen daldırma
  • Dokunsal geribildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve 3D Ses teknolojisi desteğiyle daha derin bir oyun deneyimini keşfedin.

İlginç bir şekilde, sitenin şu anda gösterilmeyen bir bölümü de var, bu da Sony'nin bir şeyi engelliyor olabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, bunun bülten için iframe çalışması esnasında meydana gelen bir teknik sorun olması da mümkün.

Belirtildiği gibi, mevcut söylentiler ve raporlar PS5 tanıtım etkinliğini Haziran ayının ilk iki haftasında yapılacağı iddia ediliyor. Tabii ki, bu resmi bir bilgi değil ve aynı zamanda birçok kişinin planlarını bozan ve şu an tüm Dünya'da etkisini göstermeye devam eden koronavirüs pandemisi, şirketin planlarını değiştirebilir.

Playstation 5, bu tatil sezonunda dünya çapında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla şu ana kadar PlayStation 5 ile ilgili bilinen tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

PlayStation 5: Bildiğimiz Her Şey - PS5 Çıkış Tarihi Söylentileri, Özellikleri ve Daha Fazlası


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!