Pokemon Go: Azelf, Mesprit ve Uxie Raids'de Artık Mevcut

Yorum · 43 Görüntüleme

Efsanevi göl üçlüsü, 27 Mayıs'a kadar Raid Battles'da beliriyor, ancak her biri şu anda yalnızca belirli bir bölgede bulunuyor.


Pokemon Go: Azelf, Mesprit ve Uxie

Pokemon Go: Azelf, Mesprit ve Uxie

Geçen hafta vahşi doğada göründükleri sürprizin ardından Azelf, Mesprit ve Uxie Pokemon Go'da Raid Battles'a geldi. Efsanevi Pokemon şuandan 27 Mayıs'a kadar Gym'lerde görünecek, ancak hangisini yakalayacağınız, nerede yaşadığınıza bağlı.

Tıpkı vahşi doğada ilk ortaya çıktıklarında olduğu gibi, üç Efsanevi Pokemon'un her biri şu anda belirli bir bölgeye özel. Azelf Amerika ve Grönland boyunca ortaya çıkıyor; Mesprit, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'da mevcuttur; ve Uxie sadece Asya-Pasifik bölgesinde spawn oluyor.

Efsanevi Pokemonların her biri 27 Mayıs'a kadar dünyada kendi bölgelerinde görünecek. Niantic'in geçmişte bölgeye özel yaptığı bilirli bir noktadan sonra Pokemonları değiştirmeyi planlayıp planlamadığı belli değil. Ancak geliştirici, oyuncuların Raid etkinliği bittikten sonra bile bölgelerinde Efsanevilerle karşılaşma şansına sahip olacaklarını söylemektedir.

Azelf, Mesprit ve Uxie ilk olarak DS için Pokemon Diamond ve Pearl'de tanıtıldı. Birlikte Pokemon göl üçlüsü olarak bilinir. Bu her birinin Sinnoh bölgesinde farklı bir gölü koruduğundan dolayı böyle adlandırılır. Pokemon'un üçü de, Psişik türlerdir; bu onları Tyranitar, Gengar ve Scizor gibi Dark, Bug ve Ghost Pokemon'a karşı savunmasız kılar.

Diğer Pokemon Go haberlerinde ise, Niantic aksiyon filminin sinematik yayınını kutlamak için bu hafta oyunda bir Dedektif Pikachu etkinliğini başlatıyor. 7-17 Mayıs arasında, Bulbasaur, Jigglypuff ve Snubble gibi filmde yer alan Pokemonlar, vahşi doğa ve Raid Battles'da görünecek. Ayrıca Shiny Aipom ve bir dedektif şapkasını takan özel bir Pikachu bulma şansınız olacak.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!