Pokemon Go Yeni Pokemonlar

0 Yorum · 137 Görüntüleme

Pokemon Go yeni canavarlar sizi bu sonbaharda dışarı çıkartacaklarını umuyor. Hayalet hileleri ve ekstra muamele oyuncuları yeteri kadar motive eder mi bilemiyoruz. Ama Pokemon Go Cadılar Bayramına hazırlanıyor.


Pokemon Go Halloween

Pokemon Go Halloween

Pokémon Go, halka açık etkinliklerinin kötü yürütülmesi ve özel savaşlar için sadece davetiye  sistemi kabulünün bölücülüğü gibi bir takım sorunlardan dolayı parlaklığının bir kısmını kaybetse de, mobil oyun hala iyi bir hayran kitlesine sahip. Geliştiriciler, AR fotoğraf yarışması, efsanevi canavarlar ve Macera Haftası gibi ilgi uyandırmak için yeni canlı etkinlikler ve yarışmalar düzenliyor. Cadılar Bayramı zamanı ve Pokemon Go da yeni mevsimlik takviyeleri ile geri dönebilir. Vahşi doğada daha fazla Hayalet tipi Pokémon göreceksiniz. Özellikle de Hoenn bölgesinden Pokemon Ruby, Sapphire türünden olanlar ile Sableye ve Banette gibi Emerald olanlar. 

Etkinlik 20 Ekim'de başlayarak 2 Kasıma kadar sürecek. Gastly, Cubone, Misdreavus ve Houndour dahil olmak üzere korkutucu Pokémon sayısının arttığını göreceksiniz. Geliştirici, Ruby ve Sapphire'den Aralık ayı başında daha çok Pokémon vaat ediyor. Sadece bu değil, Pikachu kostüm ile ortaya çıkacak ve adeta yakalanmak için size yalvaracak. Oyuncular, etkinlik sırasında Pokémon'ı yakalamak, kuluçka yapmak ve aktarmak için şekerleme ödüllerini ikiye katlayacak.

Kaynak: 1


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!