Pokemon Go'da Shiny Latios Sınırlı Bir Süre için Mevcut

0 Yorum · 334 Görüntüleme

3. Nesil Efsanevi, 22 Nisan'a kadar Raid Battles'a geri döndü ve bu kez Shiny formunu yakalama şansınız olacak.


Pokemon Go Shiny Latios

Pokemon Go Shiny Latios

Latios'u yakalamak için ilk şanslarını kaçıran Pokemon Go oyuncuları şimdi Efsanevi canavarı koleksiyonlarına ekleme şansına sahipler. Eon Pokemon, hafta boyunca süren özel bir Raid etkinliğinin bir parçası olarak dünyadaki Raid Battles'a geri döndü ve bu sefer Shiny formunu bile bulabilirsiniz.

Latios, şuandan itibaren 22 Nisan'a kadar Gyms'de Raid Boss olarak görünecek. Tıpkı eskisi gibi, önce şahsen diğer oyuncularla takım kurmanız ve onu yakalamak için bir şans kazanmadan önce Efsanevi Pokemon ile savaşmanız gerekir. İkiz Latias gibi, Latios da bir Dragon/Psişik Pokemon olup, Gengar ve Tyranitar gibi Ghost ve Dark türlerinin yanı sıra, Giratina ve Salamence gibi diğer Dragon Pokemonlar tavsiye edilir.

Latios Raid, Niantic'in bu hafta Pokemon Go'da düzenlediği tek etkinlik değil; geliştirici ayrıca 16-23 Nisan tarihleri arasında yıllık Yumurta temalı Eggstravaganza etkinliğini geri getiriyor. Bu hafta boyunca, 2 km'lik Yumurtalardan Pichu, Smoochum ve Magby gibi bebek Pokemonları yakalayabileceksiniz. Ek olarak, Incubators etkinlik sırasında normalden iki kat daha etkili olacaktır.

Bu primlerin üzerine, Niantic, Eggstravaganza döneminde Yumurtaların etrafında dönen özel Field Research görevlerini dağıtacak. Tavşan Pokemon Buneary de etkinlik boyunca normalden daha sık vahşi yaşamda görünecek ve Shiny Buneary yakalamak için ilk fırsatınız olacak. Etkinlik hakkında daha fazla bilgiyi buradan Pokemon Go web sitesinde bulabilirsiniz.

Bu etkinliklerin ötesinde, Pokemon Go'da Origin Forme Giratina'yı yakalamak için hala zamanınız var. Efsanevi Renegade Pokemon 29 Nisan'a kadar Raid Battles'da görünecek.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!