Seviye 10 üstü olan tüm oyuncular katılabilir.

Son birkaç saat içinde, Niantic Labs tüm her şeyi değiştirdi ve şimdi Pokemon Go oyuncuları PvP savaşlarına katılabilir.

Pokemon Go PvP

Pokemon Go PvP

Son birkaç saat içinde, Niantic Labs tüm her şeyi değiştirdi ve şimdi Pokemon Go oyuncuları PvP savaşlarına katılabilir. Mücadeleden önce en azından 10. seviyeye ulaşmış olmaları gerekecek. Şirketin açıklandığı duyuruya göre, bir şeyleri dengeli tutmak için onları liglere bölerek rakip Pokemon'un CP'lerini sınırlar.

Oyuncular arasındaki gerçek zamanlı savaşlar, 2016'da başlatılan artırılmış gerçeklik oyunundan beri insanların beklediği bir şeydi. Böylece zirveden düşmüş bir oyunu tekrar canlandırabilir. Eğer oynarsanız, nerede olursanız olun, başkalarıyla savaşmak zorunda kalınırken, Ultra veya Best (En iyi) arkadaş listenizdeki kişileri alabileceksiniz.

Bilgisayarı almayı tercih ederseniz, ödüller kazanmak için oyunun takım liderleriyle de savaşabilirsiniz. Her iki durumda da, Stardust ve şekerler gibi oyun içi kaynaklardan tasarruf etmek istersiniz, onları kullanarak Dragonite veya Tyranitar gibi karakterlerin savaşları için 75.000 Stardust ve 75 şeker harcayabilecekleri yeni Charge saldırılarının kilidini açabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları