Popüler Korku Oyunu Resident Evil 3: Nemesis Remake'inin Tanıtım Videosu Yayınlandı

0 Yorum · 106 Görüntüleme

İnternete sızılan kapak fotoğraflarının ardından Resident Evil 3: Nemesis korku oyununun tanıtım videosu yayınlandı.


  Popüler korku oyunu Resident Evil yakalamış olduğu başarıyı yeni oyunu olan Resident Evil 3: Nemesis Remake ile devam ettirmek istiyor. Yayınlanan kapak görsellerinin ardından Resident Evil 3: Nemesis tanıtım videosu oyun severler ile paylaşıldı. Efsane korku oyun serisinin 2019'da piyasaya çıkan 2. oyunu Resident Evil 2 Remake çokça sevilmiş ve oyun severlerin takdirini kazanmıştı. Bu oyunun ardından geliştirici oyunun 3. serisini yani Resident Evil 3: Nemesis Remake ile başarısını sürdürmek istediğini söyledi.

  Resident Evil 2 Remake ile benzer bir yapıya sahip olacak oyun grafik açısından daha modern bir yapıda oyun severlerin karşısına çıkacak. Capcom tarafından Sony State of Play kapsamında yapılan canlı yayında yapılan açıklamalarda efsane korku oyun serisinin yani oyunu olan Resident Evil 3: Nemesis için 3 Nisan 2020 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One üzerinden oynanabileceği belirtildi. Bu oyuna ek olarak bir de çok oyuncu modu ile çevrimiçi oyun oynanabilecek olacağını geliştirici tarafından açıklandı.

  Efsane korku oyununu 1999 yılında ilk versiyonunu ile büyük beğeni ve başarı toplayan ve günümüze kadar oyun severler tarafından sevilerek oynanan Resident Evil oyununun yeni versiyonunun da büyük başarı yakalaması bekleniyor. Oyunun yayınlanan  Trailer'ı   aşağıdan izleyebilirsiniz. www.gamer.com ailesi olarak keyifli seyirler dileriz.

Resident Evil 3 Announcement Trailer


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!