Project Cars Sistem Gereksinimleri

Project CARS Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan ve dağıtılan bir motor sporları yarış simülatörü video oyunudur.


Project CARS

Project CARS

Project CARS Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan ve dağıtılan bir motor sporları yarış simülatörü video oyunudur. Mayıs 2015'te Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.

23'ü gerçek, kalanı kurgusal olmak üzere en az 110 farklı parkur ile 30'un üzerinde eşsiz lokasyonda 74 sürüş yapılabilir araba bulunmaktadır. Lisans nedeniyle, bazı pistler coğrafi konumları kullanılarak kodlanır. Gerçek dünya yarış ve kurgusal kart turlarına ek olarak, Cote d'Azur ve Kaliforniya Pasifik Kıyısı'ndan esinlenilen iki kurgusal point-to-point yol vardır.

Project CARS'ın gerçekçi bir sürüş simülasyonunu temsil etmesi amaçlanmıştır. Oyunu, sektörün liderleri Gran Turismo ve Forza Motorsport'tan farklılaştırmak için Slightly Mad Studios, oyuncunun çeşitli farklı motor sporları yolları arasında seçim yapmasını ve içerdiği tüm pistlere ve araçlara anında erişim izni vermesini sağlayan "sandbox" yaklaşımı sunmuştur. Proje CARS'ta, birkaç gün süren yarış etkinlikleri, deneme ve eleme koşularından yarışa doğru ilerlerken, hava ve aydınlatma koşullarındaki değişiklikler dinamik olarak simüle edilir.

Project CARS Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7
 - İşlemci: 2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400, 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940
 - Bellek: 4 GB RAM
 - Ekran Kartı: nVidia GTX 260, ATI Radeon HD 5770
 - DirectX: Sürüm 9.0
 - Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 - Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 - Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 7
 - İşlemci: 3.5 GHz Intel Core i7 3700, 4.0 GHz AMD FX-8350
 - Bellek: 8 GB RAM
 - Ekran Kartı: GT600 series, AMD Radeon HD7000 series
 - DirectX: Sürüm 11
 - Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 - Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 - Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!