Sony'nin yeni bir PS4 ürün yazılımı sürümü yayınladığından, küçük sistem performansı iyileştirmeleri için hazır olduğunuzu umuyoruz.

PS4 Güncellemesi

PS4 Güncellemesi

Sony'nin yeni bir PS4 ürün yazılımı sürümü yayınladığından, küçük sistem performansı iyileştirmeleri için hazır olduğunuzu umuyoruz. Genel bir yama notunun ötesinde, bu güncellemenin 6.02 sürümünün tam olarak ne olduğu bilinmemektedir. Her iki durumda da, güncelleme şu anda hazır.

Yama, 447.4 MB boyutundadır ve zorunlu bir indirmedir. Sony, güncellemenin "sistem performansını iyileştirdiğini" belirtiyor. Ama bu yamanın birçok PS4'ün bir kilitlenme döngüsüne girmesine neden olan son bir sorunu gidermesi olasıdır.

Bu hata, kötü niyetli kullanıcıların PS4'ünüze özel karakterler içeren bir mesaj göndermesine izin veriyordu. Sony, bu sorunun düzeltildiğini belirtti ve PSN uygulaması aracılığıyla kötü amaçlı mesajı silmek için etkilenen herkese tavsiyede bulundu.

Gelecekten bahsedecek olursak, PS4 kullanıcıları kısa bir süre sonra aynı eski etikete takılıp kaldıktan sonra çevrimiçi kimliklerini değiştirebilecekler. Bu güncelleme, bu yıl bir beta testinden sonra 2019'un başında gelecek.

Facebook Yorumları