Rockstar'ın büyük açık dünya vahşi batı oyunu PlayStation 4 ve Xbox One'da çıktı. Ama bir PS4'ünüz varsa, oyunu satın aldıysanız ya da almadıysanız, şimdi PlayStation Store'dan ücretsiz bir Red Dead Redemption 2 ürünü indirebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Rockstar'ın büyük açık dünya vahşi batı oyunu PlayStation 4 ve Xbox One'da çıktı. Ama bir PS4'ünüz varsa, oyunu satın aldıysanız ya da almadıysanız, şimdi PlayStation Store'dan ücretsiz bir Red Dead Redemption 2 ürünü indirebilirsiniz. Bu Red Dead Redemption 2 dinamik temasıdır. PS4'ün gösterge panelini RDR 2 müzik ve hareketli görüntüler ile donatıyor.

Temayı, yukarıdaki bağlantıyı tıklayarak veya PS4'teki PlayStation Store'da arayarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Konsolu bilgisayarınıza indirdikten sonra PS4'ün Ayarlar menüsüne, ardından Tema Ayarlarına gidin ve uygulamak için temayı bulun.

Oyunun kendisi için olduğu gibi, bir premier Rockstar oyununda beklediğiniz gibi, muazzam, ayrıntılı ve etkileyici. 1899'da, önceki oyunun bir prequelidir, Van der Linde çetesinin bölünmesine yol açan olayları gösterir. Red Dead Redemption'da olduğu gibi John Marston'u kontrol etmek yerine, çete içindeki en iyi adamlardan biri olan Arthur Morgan olarak oynuyorsunuz.

Facebook Yorumları