PUBG Loot Taktikleri

0 Yorum · 192 Görüntüleme

PUBG içerisinde profesyonel olmak isteyenlerin işine yarayacak olan taktiklere bir göz atalım!


Erangel Taktikleri

Oyun içerisinde daha çok kazanç elde etmek için her PUBG oyuncusu bu tarz taktikler aramıştır. PUBG oyuncuları, oyunun başlangıcında daha hızlı gelişmeyi her zaman öncü olarak kabul etmiştir. Bunun sebebi ise oyunun erken vakitlerinde gelişmiş olmaları sayesinde oyuncunun çevresine inen düşmanlarını hızlıca oyun alanından yok etmek.

Erangel haritası içerisinde her oyun için 633 adet araç oluşturulmakta. Ayrıca harita içerisinde her oyun için toplamda 24.058 adet Loot oluşturuluyor. Bu lootların 4.689 tanesi askeri teçhizat olarak geçmekte. Erangel haritası boyutu itibari ile oldukça büyük. Bu büyüklüğünü kendimize avantaj olarak kullanabilmemiz için ineceğimiz yeri çok iyi seçmemiz gerekiyor. İneceğimiz yere inecek olan oyuncuların sayısının az ve ineceğimiz bölgenin loot bakımından zengin olması bizim için her zaman öncelikli olmak zorunda. Aksi takdirde oyun içerisinde oldukça zorlanacağız.

PUBG Loot Bölgeleri (Erangel)

PUBG Loot Bölgeleri (Erangel)

Yukarıda gördüğünüz haritada oyun içerisinde bulunan tüm araçların, teknelerin, garajların, ve oyuncuların çoğunlukla nereye indiklerini gösteren işaretlerle dolu. 

Haritada bulunan sarı olan noktalar her bir aracı işaret etmekte. Mavi olan noktalar ise her bir tekneyi işaret ediyor. Ayrıca sarı olan noktaların kırmızı versiyonu garajları temsil ediyor. Haritada gözüken bazı kırmızılıklar ise lootların o bölgelerde daha yoğun olduğunu temsil ediyor.

Oyuna ne kadar kırmızı bir yerden başlarsanız o kadar fazla loot ile karşılacaksınızdır. Bu konuda sizlere vermem taktiklere gelirsek, kırmızı fakat fazla bilinmeyen yerlere gitmenizi öneriyorum. Örneğin Pochinki oyuncular tarafından oldukça çok gidilen bir bölge. Yani o bölgeden oyuna başlamak başta karlı gibi gözükse dahi gitmemiz bizim için oldukça zorlu olacaktır. Bunun yerine oyuncuların fazla gitmediği fakat haritada kırmızı olarak gözüken bölgeleri tercih etmelisiniz.

Novorepnoye bölgesi haritada oldukça yoğun bir kırmızılığa sahip olarak gözüküyor. Yani o bölgeye giderseniz bol bol loot toplayacağınızdan emin olabilirsiniz.

PUBG İndir

PUBG Mobile İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!