PUBG Mobile 0.13.0 Güncellemesi Çıktı

0 Yorum · 143 Görüntüleme

PUBG Mobile, Tencent Games stüdyoları tarafından geliştirilen PlayerUnknown's Battlegrounds'ın mobil versiyonudur. PUBG Mobile, 0.13.0 güncellemesini aldı ve bunun ötesinde, geliştiriciler Twitter'da değişiklik bildirdi.


PUBG Mobile 0.13.0 Güncellemesi

PUBG Mobile 0.13.0 Güncellemesi

PUBG Mobile, 0.13.0 güncellemesini aldı ve bunun ötesinde, geliştiriciler Twitter'da değişiklik bildirdi. PUBG Mobile, Tencent Games stüdyoları tarafından geliştirilen PlayerUnknown's Battlegrounds'ın mobil versiyonudur. 2018'in başlarında Android ve iOS için küresel olarak piyasaya sürüldü. O zamandan beri, hızla büyüyen oyuncu tabanı ve ürettiği büyük gelir sayesinde oyun çok dikkat çekti.

PUBG Mobile sitesinde, şirket 0.13.0 güncellemesinin getirdiği değişiklikleri açıkladı. Bunlardan en büyüğü, "Hem FPP'de hem de TPP'de hızlı tempolu çatışmalara yer veren" yeni bir mod olarak tanımlanan EvoGround'a Team Deathmatch'in eklenmesidir. Artık yükseltilmiş bir üçüncü taraf uygulama önleme sistemi ve sanal uygulama, emülatörler ve değiştiriciler aracılığıyla hile yapma davranışının gelişmiş bir şekilde algılanması da oyuncuların hoşuna gidecektir.

PUBG Mobile geliştiricileri ayrıca her maçın sonuna bir MVP vitrin sistemi ekledi ve tüm oyunculara varsayılan bir MVP pozu verilecek. Artık tırmanış için özel bir düğme var ve bu ayarlardan etkinleştirilebilir. Şirket tarafından yakın zamanda PUBG Mobile x Godzilla: King of Monsters'ın geçit töreninin bir parçası olarak tanıtılan Godzilla teması da güncellemenin bir parçası. Son olarak PUBG Mobile ayrıca bir popülerlik hediyesi ve sıralama ödülü alırken, bir Charisma Sıralama sistemi de tanıtıldı.

PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesinin tam yama notlarına resmi PUBG Mobile web sitesinde buradan ulaşabilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!