PUBG Mobile Emülatör Nedir?

0 Yorum · 3473 Görüntüleme

PUBG Mobil keyfini bilgisayarınıza taşımanız için emülatör kullanmanız gereklidir.


PUBG Mobile Emülatör nedir?

PUBG Mobile; global anlamda popüler olan ve tartışmasız bir şekilde kitlesini oluşturmuş bir Battle Royale oyunu. Oyunu isterseniz telefon ile isterseniz bilgisayar ile oynayabiliyorsunuz. PUBG; kişiye tek başına ya da bir ekip ile oyun keyfi sağladığı için hitap ettiği kesim çok daha geniş demek mümkün. Üstelik ekip oyununu PUBG Mobile ile yakalamanız da mümkün. Oyunun mobile versiyonu, PC versiyonu ile paralel imkanlar sunduğu için oynarken hızlı bir şekilde adapte olmanız mümkün.

PUBG Mobile oynamak isteyenler için bir diğer avantaj ise oyunun ücretsiz olması. Oyunun PC versiyonunda ücret ödemeniz gerekiyor.

Oyunu hayata geçiren Tancent Games; sürekli olarak oyunu güncelleyerek, oyunun daha iyi bir hal almasını sağlamaya çalışıyor. Aynı zamanda mobile sürüm için sürekli olarak iyileştirmeler yapılarak oyunun mobile ortamda da aynı keyfi vermesi garanti altına alınmaya çalışıyor diyebiliriz.

Oyunun mobile versiyonuna son olarak Vikendi güncellemesi geldi. Bu güncelleme sayesinde PUBG Mobile; oyuncu sayısını daha da arttırmayı başardı ve artık günlük oyuncu rakamları oldukça yüksek.

Telefon ekranından PUBG oynamak istemiyorsanız ve bilgisayar üzerinden oynarken para vermek istemiyorsanız ihtiyacınız olan PUBG Mobile Emülatör demektir.

PUBG Mobile Emülatör Nedir?

PUBG Mobile versiyonu; bilgisayarınızdan oynamanızı sağlayan program; PUBG Mobile Emülatör olarak kullanıcıya sunuldu. PUBG Emülatör ve PUBG oyunu birbirine karıştırılmamalıdır çünkü emülatör standart oyundan farklı.

PUBG Mobile Emülatör kullanan kişiler sadece mobile kişiler ile eşleşebiliyorlar. PC üzerinden PUBG oynayan kişiler ile eşleşmeniz mümkün değil. PUBG Mobile Emülatör ile ücretli PUBG oynayanları birbirinden ayıran sistem doğru kişileri birbiri ile eşleştirerek oyunun aynı zamanda adil bir şekilde oynanmasına da yardımcı oluyor. Ücretli oynayanların haklarını gasp etmiyor.

PUBG Emülatör; PUBG mobile gibi ücretsiz bir şekilde elde edebileceğiniz bir sürüm.

PUBG Mobile Emülatör Çeşitleri

Birden fazla PUBG Mobile Emülatör bulmanız mümkün. En fazlatercih edilen emülatör ise şu anda Tencent tarafından üretilen; Tencent Games Buddy olarak dikkatleri üzerine topluyor. Tencent Games Buddy; sadece mobile için üretildiğinden dolayı oldukça kaliteli bir oyun imkanı sunuyor.Kullanıcılar bu emülatörü ve emülatör üzerinde yapılan iyileştirmeleri yakından takip ediyorlar.

En fazla tercih edilen PUBG Mobile Emölatörler ise;

  •  Bluestacks
  •  Remix OS Player olarak sıralanabilir.

Bazı emülatörler Windows bazıları ise MAC uyumlu bir şekilde yapıldığı için emülatörlerin her bilgisayarda çalışması mümkün değil.Bilgisayarınıza uyumlu bir emülatör bulmanız oyunu sağlıklı bir şekilde oynayabilmeniz adına önemli. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!