PUBG Sezon 4 Değişen Erangel ve Yeni Pass ile Yayında

0 Yorum · 82 Görüntüleme

PlayerUnknown's Battlegrounds Sezon 4 şu anda PC'de aktif; hem incelikli hem de dönüşümlü değişiklikler görmüş olan, elden geçirilmiş Erangel haritasını keşfedebilirsiniz.


PUBG Sezon 4

PUBG Sezon 4

PlayerUnknown's Battlegrounds Sezon 4 şu anda PC'de aktif; hem incelikli hem de dönüşümlü değişiklikler görmüş olan, elden geçirilmiş Erangel haritasını keşfedebiliyorsunuz. Sezon için ilk güncelleme aynı zamanda Erangel'in geçmişinden skinler ve ürünler, bol miktarda denge ayarlaması, bir UI güncellemesi ve daha fazlasını içeren yeni Survivor Pass, Aftermath'ı da tanıtıyor.

Oyun fragmanı size haritanın nasıl değiştiği hakkında bir fikir verir, ama daha derin bir detaylandırma için 4.1 yama raporunu inceleyebilirsiniz.

Erangel, PUBG'nin ilk haritasıydı, bu nedenle Erken Erişim günlerinden beri oynuyorsanız, muhtemelen çok iyi biliyorsunuzdur. Ana hatlar elden geçirme işleminde hala aynıdır. Bu yüzden, görsel gelişime hayran olmak için çok fazla zaman harcamak ve nereye gittiğinizi görmek için yeterli zaman kaybetmediğiniz sürece kaybolmazsınız.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!