Railway Empire ve Where The Water Tastes Like Wine Epic Store'da Ücretsiz Hale Geldi (İndir)

0 Yorum · 586 Görüntüleme

Ücretsiz oyun kampanyalarına kaldığı yerden devam eden Epic Store iki oyunu ücretsiz hale getirdi.


 Kısa bir aradan sonra ücretsiz oyun kampanyalarına kaldığ yerden hız kesmeden devam eden Epic Store, toplam fiyatı 140 TL olan Railway Empire ve Where The Water Tastes Like Wine'ı ücretsiz hale getirdi. 

 Alman stüdyosu Gaming Minds Studios tarafından geliştirilen bir iş adamı simülasyon oyunu olan Railway Empire, 26 Ocak 2018'de PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için Kalypso Media tarafından yayınlandı. Strateji oyunu olan Railway Empire, boyut olarak yaklaşık 7 GB'lık bir yer kaplayacak olup mağaza fiyatı 109 TL etiketine sahip olarak karşımıza çıkıyor. 

 Eleştirmenler tarafından çok olumlu not olan strateji oyunu Railway Empire, demiryolu ağı oluşturacağımız yaklaşık 40 farklı trenle yolculuk apacağımız bir strateji oyunu olarak karşaımıza çıkıyor. Trenle seyahat yaptığımız yollara dilerseniz fabrikalar ya da turistik noktalar inşa edebileceksiniz. Oyunun Epic Games Store'da ücretsiz kalma süresi 1 hafta olarak belirlenmiş. Oyunu almak isteyen oyunseverler aşağıdak adımları izleyerek ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

 Dim Bulb Games ve Serenity Forge tarafınadan ortaklaşa geliştirilen macera oyunu  Where the Water Tastes Like Wine, 28 Şubat 2018 tarihinde Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için Good Shepherd Entertainment tarafından yayınlandı. 

 Bu oyunda oyun eleştirmenlerinden oldukça olumlu notlar alan oyunlardan biri oldu. Diğer oyunda olduğu gibi yine yolculuk yapacağımız bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Hikaye tabanlı aksiyon macera oyunu olan Where the Water Tastes Like Wine, ABD'nin eski zamanlarında geçecek ve oyun içerisinde yeni insanlarla tanışıp seçtiğiniz iletişim seçenekleri sayesinde oyuna yön vermiş olacağız. Mağaza fiyatının 31 TL olduğı oyun toplamda 6 GB'lık bir boyuta sahip olacak ve 1 hafta boyunca ücretsiz olarak Epic Games Store mağazasında duruyor olacak. 

- İki oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için aşağıdaki adımları sırasıyla gerçekleştirebilirsiniz. 

1- İlk olarak Epic Games hesabınıza giriş yapın. 

2- Epic Games hesabınız yok ise buradan  istediğiniz seçenek ile kayıt olabilirsiniz. 

3- Epic Games Store'un arama kısmına oyunları aratarak oyunların kampanya sayfasına gidin ve "YÜKLE" seçeneğine tıklayın. 

4- Ardından "Sipariş Ver" butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize ekleyebileceksiniz. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!