RAW, Kickstarter'daki gerçekçilik ve yapı üzerine odaklanan bir MMORPG Sandbox'tır. Tüm iddialı sürükleyici açık dünya çok oyunculu oyunları arasında RAW, diğerlerinden öne çıkma potansiyeline sahiptir.


RAW

RAW

RAW, Kickstarter'daki gerçekçilik ve yapı üzerine odaklanan bir MMORPG Sandbox'tır. Tüm iddialı sürükleyici açık dünya çok oyunculu oyunları arasında RAW, diğerlerinden öne çıkma potansiyeline sahiptir. Şimdilik bir süredir Killerwhale Games, RAW'ı yapmak için fon topluyor.

RAW, eleştirel beğeni toplayan Grand Theft Auto, Rust ve Arma Life'tan önemli bir şekilde esinleniyor. Ek olarak, RAW gerçek dünyadaki sosyal yönlere yoğun bir şekilde odaklanmayı planlıyor. Örneğin, bir devlet teknisyeni, oyuncuların daha küçük şehirlerin belediye başkanı olma şansına sahip olduğu basamakları tırmanabilir. Dahası, oyuncular bir bölgenin iş sisteminin lideri olabilirler.

RAW ile oyuncular diğer oyuncuları işe alabilir ve etkileşimli bir ortamda da çalışabilirler.

Çevrimiçi kaynaklar, RAW'ın ilk proje olduğunu ve oyun endüstrisinde çok fazla ilgi topladığını gösteriyor. RAW'da oyuncular şehirleri inşa edebilir ve oyuncuların kazancını vergilendirebilir. Kaynaklara göre, RAW, oyunun son derece hassas olacağı gerçekçi bir tasviri garanti ediyor.

Mesela; oyundaki yerleri ziyaret ederse, oyuncular park ücretlerini ödemek zorunda kalacaklar. RAW'da araçların bile düzenli olarak yakıt ikmali yapması gerekiyor. Ayrıca, yine buna bağlı olarak oyuncuların geçimlerini sağlayabilmesi için benzin istasyonları ve araba parkları inşa etmeleri gerekiyor.

Oyun hala Kickstarter'da fon toplama aşamasında olduğundan hangi sistem gereksinimlerine sahip olacağı henüz belli değil. Belirlendiği zaman konu güncellenecektir. Tahimini olarak GTA 5 ile aynı olabilir.

RAW Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
 - İşlemci: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz
 - Bellek: 4 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
 - İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHz (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHz (8 CPUs)
 - Bellek: 8 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!