Razer Neon Yeşil Hammerhead USB-C Kulaklıklar Çıktı

Yorum · 0 Görüntüleme

Lightning ve Bluetooth sitillerinden sonra Razer, Neon Yeşil Hammerhead USB-C Kulaklıklarını da çıkarttı.


Hammerhead USB-C Kulaklık

Hammerhead USB-C Kulaklık

Google Pixel 2 cihazları ve Razer Telefonu da dahil olmak üzere çok sayıda Android telefonun 3.5 mm kulaklık girişinden kurtulma aşamasında yeni konektöre geçiş yapmasına rağmen USB-C kulaklık takımı bulmak zor. Neyse ki, piyasaya sürülen USB-C sitilerinin yeni bir çifti Razer Hammerhead USB-C olarak adlandırılıyor. Bunlar Razer Telefonu ile eşleştirilirler, ama bunları USB-C jakı olan başka herhangi bir aygıta da kolayca takabilirsiniz.

USB-C Kulaklık

USB-C Kulaklık

Şirkete göre, kulakiçi kulaklıklar "derin, bozulmayan bas" sağlamak için 10 mm sürücüler ve akustik odalarla donatılmıştır.

Razer'in kulakiçi kulaklıkları, düz hatlı bir kablo boyunca birbirine bağlı uzaklığı ile mikrofonu içermektedir ve bu da karışıklığın azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca manyetiktir, bu yüzden onları kullanmadığınız zaman birbirine yapıştırabilirsiniz. Kulaklıkların en büyük odak noktası ise, oyuncuların ve diğerlerinin tercih ettiği Razer estetiğine uyan, neon yeşil ve siyah renkte oldukları gerçeğidir.

Razer Hammerhead kulakiçi kulaklıklar, özel bir taşıma çantası ile birlikte gelir ve bu yılın başlarında piyasaya sürülen Bluetooth ve Lightning sürümlerine katılarak Razer mağazasından 79.99 dolar karşılığında alınabilirler.


Kaynak: 1


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!