Red Dead Redemption 2 Online Mod Beta'dan Çıkıyor

Yorum · 36 Görüntüleme

Rockstar'ın PS4 ve Xbox One'daki açık dünya vahşi batı oyununun satışlarının düştüğü görülüyor. Red Dead Online yakında beta sürümünden çıkacak.


Red Dead Redemption 2 Online Mod

Red Dead Redemption 2 Online Mod

Red Dead Redemption 2'nin, satışları yavaşlıyor gibi görünse de, büyük bir popülerliğe sahip. Geliştiricisi Rockstar Games'in sahibi olan Take-Two Interactive, bugün açık dünya oyununun 24 milyon kopya sattığını açıkladı.

Take-Two’un kasım ayında açıkladığı 23 milyon rakamından bu yana oyunun satış büyümesi yavaşlamış gibi görünüyor. Red Dead Redemption 2, lansman sırasında 17 milyon ve Kasım ayına kadar da altı milyon daha satmıştı. O zamandan beri satılan bir milyon kopya etkileyicidir ancak öncekinden daha yavaş gerçekleşmiş gibi görünüyor.

Red Dead Redemption 2, Red Dead Online'ın mikro ödemelerinden de para kazanıyor. Take-Two CEO'su Strauss Zelnick, Red Dead Online'ın bu çeyrek dönemde beta sürümünden çıkacağını belirtti. Red Dead Online Kasım ayında beta olarak başlatıldı ve Rockstar'ın düzenli aralıklarla yeni içeriklerle desteklenmesiyle beta sürümde kaldı.

Zelnick, Red Dead Online'ın piyasaya çıktıktan sonraki benzer dönemlerde GTA Online'dan daha iyi performans gösterdiğini söylediğinden, Red Dead Online büyük bir başarı olmaya devam edecek gibi görünüyor. Zelnick, "Bu oyun için ileriye dönük yüksek beklentilerimiz var." dedi. Rockstar'ın, RDR Online'a uygulanmak üzere GTA Online'ın piyasaya sürülmesinden çok şey öğrendiğini ekledi.

Red Dead Redemption 2'nin bir PC sürümü söyleniyor, ancak bu aşamada hiçbir şey doğrulanmadı. Durum ne olursa olsun, PC sürümü muhtemelen satışları artırmaya yardımcı olacaktır.

Oyunu indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 İndir

Red Dead Redemption 2 Rehberi

 - Oyunda nasıl balık avlayacağınızı merak ediyorsanız, diğer hayvanları nerede bulup nasıl avlanacağınız ile ilgili bilgiler arıyorsanız, Red Dead Redemption 2'de para nasıl kazanılır, sorusunun yanıtını merak ediyorsanız, aynı zamanda hayvanların postları ile hangi kıyafetleri alabileceğiniz ve bu kıyafetleri nerede bulabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, oyundaki silahların neler olduğunu ve gizli olan silahların nerelerde olduğunu öğrenmeyi istiyorsanız, oyunda farklı rollerde oynamayı arzuluyorsanız, nasıl avcılık yapacağınız ile ilgili bilgi arıyorsanız, oyunda saklı olan ilginç şeyleri merak ediyorsanız, online multiplayer modu Red Dead Online hakkında ipuçları istiyorsanız aşağıdaki konularımızı inceleyebilirsiniz.

RDR 2 Balık Nasıl Tutulur

Red Dead Redemption 2 Efsanevi Hayvanlar

RDR 2 Para Kazanma

RDR 2 Kıyafetler

Red Dead Redemption 2 Silahlar ve Red Dead Redemption 2 Gizli Silahlar 

RDR 2 Roleplay Karakterleri 

RDR 2 Avcılık

Red Dead Redemption 2'nin Gizemleri

Red Dead Online Bilmeniz Gerekenler 

 - Ayrıca biraz daha fazla eğlenmek istiyorsanız aşağıdaki oyunun hile kodlarını bulabileceğiniz konumuza göz atabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Hileleri


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!