Red Dead Redemption 2 Seri Katil Görevi Nasıl Yapılır?

Red Dead Redemption 2'nin geniş açık dünyasını keşfettikçe, birçok ilginç şeyle karşılaşacaksınız. Ancak, bir dizi şansın geri kalanından daha korkunç bir karşılaşma ve birincisini bulduğunuzda, çok dağınık bir seri katil için uyanık olmalısınız. RDR 2 American Dreams Stranger Görevi'ni açan Seri Katil Görevinin nasıl yapıldığını inceledik.

Red Dead Redemption 2 Seri Katil Görevi

Red Dead Redemption 2 Seri Katil Görevi

Red Dead Redemption 2'nin geniş açık dünyasını keşfettikçe, birçok ilginç (ve biraz rahatsız edici) şeyle karşılaşacaksınız. Bazen bu yardım ihtiyacı olan bir yılan ısırığı kurbanıdır; diğer zamanlarda, anlatmak için bir hikaye ile tüyler ürpertici terk edilmiş bir bina. Ancak, bir dizi şansın geri kalanından daha korkunç bir karşılaşma ve birincisini bulduğunuzda, çok dağınık bir seri katil için uyanık olmalısınız.

Muhtemelen ilk cinayet sahnesini oyunda erken zamanlarda bulabilirsiniz. Diğer iki cinayet kurbanını, açılış bölgelerinde biraz gezerken, haritayı serbestçe dolaşabildiğiniz sürece istediğiniz zaman bulabilirsiniz. Bu rehber için, konum spoiler'larını minimumda tutmaya çalıştık ve tüm ekran görüntüleri kilidi açılmış erken bir kayıttan gelmektedir. Bu yüzden oyunun geri kalanını incelemeden önce biraz dedektifçilik oynamak istiyorsanız endişelenmeyin. Tabii ki, bu American Dreams Stranger Görevi için spoiler içerir.

Daha fazlası için, oynamadan önce bilmeniz gereken diğer ipuçlarını gözden geçirebilirsiniz. Oyundaki silahlar için Red Dead Redemption 2 Silahlar ve gizli olan silahların nerelerde olduğunu öğrenmek için Red Dead Redemption 2 Gizli Silahlar konularımaza göz atabilirsiniz. Ayrıca biraz daha fazla eğlenmek istiyorsanız oyunun hile kodlarını bulabileceğiniz Red Dead Redemption 2 Hileleri konumuzu inceleyebilirsiniz. Eğer Red Dead Redemption 2 indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

RDR 2 İndir (PS4)
RDR 2 İndir (Xbox One)

1. Adım: Haritanın Tamamlanması

1. Adım: Haritanın Tamamlanması

Her birinde gizli bir harita parçası bulunan üç cinayet sahnesi var. Stranger Görevini başlatmak için önce haritayı tekrar bir araya getirmelisiniz. Genel olarak, bir şekilde takılacağınız bir alan arıyorsunuz, belki yolda kan lekeleri veya uzaktaki akbabaları görüyorsunuz. Yaklaştığınızda haritayı da yakınlaştırabilirsiniz, çünkü cesedi işaretleyen bir X belirecektir ve size yolu gösterecektir.

Cinayet 1: South of Valentine

Cinayet 1: South of Valentine

İlk cinayet sahnesi Valentine'nın hemen dışında. Kasabadan güneye giden tren yollarını takip edin: boşluğu aşmak için bir noktada raylara doğrudan binmeniz gerekecek ve daha sonra cesedi bir sonraki üst geçit altında bulacaksınız. Sahnenin "önü" batıya dönük. Sağdaki boyayla yazılmış tüyler ürpertici kelimeleri bulacaksınız ve solda, kurbanın kopmuş başı bir destek kirişine yapışmış durumda olacaktır. Ağzında üç harita parçasının ilki bulunmaktadır.

Cinayet 2: West of Shady Belle

Cinayet 2: West of Shady Belle

İkinci olay yeri, Valentine'nin güneydoğusunda iyi bir sürüş olan Scarlett Meadows bölgesinde bulunabilir. Yaklaşım yönünüze bağlı olarak Shady Belle'in batısında ya da Rhodes'un biraz güneyindedir. Shady Belle'den gelmenin en kolay yolu; batıya doğru yola çıkın, ilk çatala doğru gidin ve ikinci büyük çatala ulaşıncaya kadar düz devam edin. Buradan sağa dönün, sonra yoldaki başka bir çatala ulaşana kadar düz gidin. Ceset soldaki büyük bir ağaçta olacak; haritanızda "meadows" daki "S" nin olduğu yerde olacak. Kesik başı bulmak için ağacın arkasına gidin ve harita parçası orada olacak.

Cinayet 3: Southwest of Wallace Station

Cinayet 3: Southwest of Wallace Station

Son cinayet kurbanı, West Elizabeth bölgesindeki Wallace İstasyonu'nun güneybatısındaki büyük bir kayaya bağlanmış olarak bulunabilir (batıda ve nehrin karşısındaki Valentine'nın biraz güneyi). Akıntıyı geçin ve tepede kayayı göreceksiniz, akbabalar muhtemelen üstündedir. Baş ve son harita parçası sola doğru daha küçük bir kayanın üzerindedir.

2. Adım: Katili Bulmak

2. Adım: Katili Bulmak

Tamamlandığında, harita size nereye gideceğiniz ve oraya ne zaman ne yapacağınız konusunda belirsiz talimatlar verecektir. Ormanın içine giden oklarla bir köprü, harap bir kütük kabin ve şifreli kilit için bir kod: 6-34-32 gösteririr. Herhangi bir gerçek suç hayranının bildiği gibi, katiller genellikle bildikleri ve belki de yaşadıkları yerlerde öldürürler ki bu da herhangi bir başlangıç için iyi bir yer. (Eğer gizemi kendiniz çözmeyi tercih ederseniz, okumaya devam etmeyin!)

Anlaşıldığı üzere, her şeyin başladığı yerde sona eriyor: Valentine ya da Valentine'nın teknik olarak güneybatısındaki bir yerde; Lucky's Cabin adında bir yerde. Doğruca Wallace Station cinayet sahnesinden geliyorsanız, nehri geçip kuzeydoğudaki ana yolu takip edin. Bu, haritada gösterilen yöndür ve kabine ulaşmak için köprüyü geçtikten sonra sola döneceksiniz. Valentine'dan geliyorsanız, batıdan şehre giden yolu takip etmelisiniz.

Parçalanmış harita ile bodrum kapılarını açıp içindeki dehşeti görebileceksiniz. Stranger Görevini belirten bir beyaz ? simgesi kabin çevresindeki haritada görünmelidir. Eğer görünmezse, ilk önce tamamlamanız gereken aktif bir göreviniz olabilir. Katilin gizlenme yerine iyi bir göz attıktan sonra (eğer her detayı görmek istiyorsanız fenerinizi kullanın), arkaya doğru gidin ve bıçağı inceleyin. Bu bir sahne kesitini tetikleyecektir, bu yüzden yapmanız gereken tek şey komutları takip etmektir.

Katilin elini kolunu bağlayıp ve Valentine'da Şerif'in ofisine teslim ettikten sonra katil Şerif'e saldıracak. Onu öldürmek için Dead Eye'ı kullanın ve American Dreams Stranger Görevini tamamlayacak bir ödül için Şerif'i kurtarın.

Daha fazla..
×

Sitemiz Yenilendi!

Sitemizi sosyal oyuncu ağına çevirdik, sitemize üye olarak oyuncu profilinizi oluşturabilir,

ilgili gruplara katılabilir, kendi sayfanızı oluşturabilir, ilan verebilir, sizin gibi başka oyuncularla tanışabilirsiniz.

Üye olarak oyuncu profilinizi oluşturmanızı ve yenilikleri keşfetmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Türkiye'nin İlk ve Tek Oyuncu Ağına Hemen Katıl!