Rocket League'i Kütüphanesine Ekleyenlere Epic Games 60 TL'lik Kupon Dağıtacak

0 Yorum · 956 Görüntüleme

Popüler çevrimiçi oyun platformu Epic Games, Rocket League oyununu kütüphanesine yükleyenlere 60 TL değerinde kupon verecek.


 Yaptığı ücretsiz oyun kampanyalar ile oyunseverlerin beğenisini kazanan Epic Games, kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek adından söz ettirmeyi başardı. Kuzey Carolina merkezli bir video oyunu yapım ve geliştirme şirketi olan Epic Games 1991 yılında Tim Sweeney ve Mark Rein tarafından kuruldu. 

 Popüler çevrimiçi oyun platformu Epic Games yine güzel bir kampanya ile oyunseverlerin dikkatini çekmeyi başardı. Bildiğimiz üzere GTA V'i kendi platformunda ücretsiz olarak sunan Epic Games büyük bir ün kazanmıştı. Şimdi ise yaptığı kampaya ile oyun severlere 60 TL değerindeki Epic kuponlarından dağıtacak. 

 Epic Games kendi platform üzerinden Rocket League'yi satın alıp kütüphanesine ekleyen oyunseverlere Epic Store'da  60 TL değerindeki kuponları oyunseverlere sunacak. Şuan ki güncel fiyatı 31 TL olan Rocket League'i hesabına ekleyen oyunseverler 60 TL değerindeki kuponu yalnızca 79,99 TL üzerindeki oyunlarda kullanabileceği söyleniyor.  

 Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League, arabalarla oynanan bir futbol sümülasyon oyunu olarak biliiyor. İlk olarak 7 Temmuz 2015 tarihinde PlayStation 4 ve PC platformları için çıkış yapan Rocket League, bir yıl aradan sonra Nintendo Switch ve Xbox One platformları için de geliştirici ekip tarafından yayınlandı. 23 Eylül'den 23 Ekim'e kadar sürecek olan kampanya toplamda 1 ay sürecek. Epic Games tarafından verilecek olan 60 TL değerideki kuponu oyunseverler oyun içi eşya alımları ya da ön siparişteki oyunları alamayacaklar. Kupon yalnızca 79,99 TL'nin üstündeki oyunlarda geçerli olacak


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!