Satisfactory’nin Steam ve Epic Games Mağazası Satış Sonuçları Yayınlandı

0 Yorum · 374 Görüntüleme

Coffee Stain Studios'un bir temsilcisi tam olarak kaç kişinin Satisfactory’yi Steam ve Epic Games mağazasından satın aldığını açıkladı.


Coffee Stain Studios'tan Jace Varlet, Satisfactory’nin 958.917 kopyasının Epic Games Store'da ve 367.601 kopyasının Steam'de, yani toplamda 1.326.518 kopya (30 Haziran 2020 itibariyle) sattığını açıkladı. Rakamlara baktığımızda, oyunun bu ay 8 Haziran'da Valve platformunda bir aydan daha kısa bir süre önce piyasaya sürüldüğünü ve bir yıldan fazla bir süredir Epic Games Store'da bulunduğunu unutmayalım.

Jace Varlet'e göre, Steam'de Satisfactory’nin satışını daha hızlı hale getiren üç faktör var: Valve platformunun daha fazla kullanıcısı, devam eden yaz indirimi (oyun %10 indirimle satılıyor) ve oyun artık Epic Games Store'da çıktığı günden çok daha yaygın olması.

Satisfactory, FPP ekonomik strateji oyunu ve simülasyonun bir kombinasyonu. Oyuncunun görevi, yabancı bir gezegende sorunsuz çalışan bir fabrika yaratmaktır. Oyun şu anda Steam'de ve Epic Games mağazasında erken erişim durumunda. Tam sürümün yayınlanma tarihi henüz bilinmiyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!