Slime Rancher'in Ücretsiz Güncellemesi Dijital Bir Dünya Ekliyor

Yorum · 6 Görüntüleme

Monomi Park'ın neşeli FPS'si Slime Rancher, şimdi yeni bir güncellemeyle bilim için önemli çalışmalar yapmanıza izin verecek.


Slime Rancher'in Ücretsiz Güncellemesi Çıktı

Slime Rancher'in Ücretsiz Güncellemesi Çıktı

Monomi Park'ın neşeli FPS'si Slime Rancher, şimdi yeni bir güncellemeyle bilim için önemli çalışmalar yapmanıza izin verecek. Viktor's Experimental Güncellemesi sizi sanal, glitchy slime yakalamak için simüle edilmiş bir dünyaya gönderecek. Ve bunu sadece bilim adına yapmak yeterli olmazsa, ödül olarak kullanılabilecek bazı yeni araçlar da var.

İtibarlı bilim adamı, Slime Rancher'in dünyasının benzetilmiş bir versiyonunu yarattı. Ama bug ve glitchy slimelerle dolu. Bu slimeleri rahatça yakalamak, gerçek hayatta yaşamak için yaptığınız slimeleri yakalamak gibidir. Bunları toplamak, bir chicken cloner ve ev işlerinizi yapmanıza yardımcı olacak insansız hava araçları gibi yüksek teknoloji ürünü araçlara sahip olmanızı sağlayacak bug raporları oluşturur.

Kalıntılar alanının kilidini açtıktan ve birkaç görevi tamamladıktan sonra, Viktor sizi atölyesine davet edecek ve 'slimeulation'a girmenize izin verecektir. Viktor'un bug ayıklama spreyini kullanarak, simülasyonda saklanan slimeleri ortaya çıkarabilir, onları emebilir ve bug raporlarına dönüştürebilirsiniz. Yine de, simülasyon bozulmaya başlayacağından sınırlı bir zamanınız olacak ve sizi bir çıkış portalından kaçmaya zorlayacak. İşte glitchy slimeleri yakaladığınızda alabileceğiniz ödüller.

 - Advanced Drones - Bu yeni insansız hava aracı çiftlikte yardım edebilir ve iki görevi bir defada yapabilir.
 - Portable Water Tap - Su musluğu, yakınlarda gölet yoksa tankınızı doldurmak için kullanılabilecek küçük, yerleştirilebilir bir su kaynağıdır.
 - Chicken Cloner - Bazen çalışan bir deneysel tavuk cloner.
 - Slime Bait - İstedikleri yiyeceklerle onları cezbedin.
 - Portable Scareslime - Slimeleri, etrafta olmaması gereken şeylerden uzak tutmak için çiftliğinize yerleştirin.
 - Dash Pad - Anında enerji seviyenizi yeniden doldurun.
 - The Decorizer - Bu yeni depolama cihazı, dekoratif çiftlik ürünlerini saklamanızı, temizlemenizi ve yönetmenizi sağlar.

Ücretsiz güncellemenin yanı sıra, bazı DLC'ler de var. Secret Style Pack 20 yeni slime stili ekler. Viktor's Experimental Güncellemesi ve DLC şimdi mevcuttur.

Slime Rancher Viktor's Experimental Güncellemesi


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!