Smart Game Booster Pro İncelemesi: Gerçekten İşe Yarıyor mu?

0 Yorum · 2942 Görüntüleme

Bu yazımızda sizlere Smart Game Booster Pro'nun önemli özelliklerinden ve faydalarından bahsettik.


PC oyunlarında karşılaşılan en yaygın sorun, kullandığınız cihazın tutarlı performans sağlamamasıdır. Çoğu uygulama, performansınızın büyük bir bölümünü kullanır, çoğunlukla arka plan uygulamaları RAM'i ve işlemciyi, sadece sürücü ortamını çalıştıran bir Windows işletim sistemine tüketir.

Bazı uygulamaları kapatmak harika performanslar elde etmenizi sağlarken, onları sürekli olarak kapatmak oldukça yorucu olabilir. Bilgisayar işlemlerinizi, bellek önbelleğinizi ve gereksiz dosyaları, oyun oynamadan önce düzenlemek size büyük fayda sağlayabilir.

Smart Game Booster Nedir?

Smart Game Booster, donanım ve yazılımla ilgili sorunları çözebileceği iddia edilen hepsi bir arada bir pakettir. Bu ücretsiz bir yazılım uygulamasıdır ve bu nedenle, her zaman önce güvenilirliğinden şüphe edilmelidir. Ancak bu yazılım, bazı endişeleri caydıran birçok yeni özellik sunan ücretli bir gelişmiş sürümle birlikte gelir.

Yazılımı çalıştırdığınız andan itibaren performans artışı sağlayabilirsiniz.

Ancak bu yazılım, oyun oynamak için sistem performansınızı artırdığını iddia eden diğer birkaç yazılımdan nasıl farklıdır?

Aynen öyle, işte ayrıntılı bir Smart Game Booster Pro İncelemesi. 

İlk ve en bariz olanla başlayalım.

Smart Game Booster Nasıl Çalışır?

Bu uygulamanın nasıl çalıştığını anlamak için önce bu yazılımı indirmemiz gerekiyor ve bu biraz önemli bir kısım. Üçüncü taraf yazılım satıcılarından farklı iletilen bağlantılara kadar çok sayıda indirme kaynağı vardır.

Bu tür kaynaklardan temin edilebilen yazılımı indirmemeniz konusunda sizi kesinlikle uyarıyoruz.

Bu yazılımı PC Game Boost'un resmi web sitesinden indirdiğinizden emin olun.

Şu an itibariyle, 55.3 MB'lık bir kurulum dosyası olarak indirilen ve kurulumdan sonra 161 MB'ın üzerinde yer kaplayan PC Game Booster 5'e sahibiz.

Başarıyla kurduktan sonra, görev çubuğuna veya masaüstü kısayollarını ekleme seçeneğiniz olacaktır. Her zaman masaüstü kısayol seçeneğini seçin.

Boost into Gaming Mode'a tıkladığınız anda, bu yazılım ayarlarınızı optimize edecek ve kritik işlemleri kapatmadan en büyük performansı sağlayacaktır.

Bu geliştirmeden sonra mevcut olan farklı sürümlerin tam istatistikleri, ayrıntılarla birlikte gösterilecek. Bu yazılım, gerekli olmayan işlevleri kapatmak için gerekli donanımı yeniden başlatır ve hatta diğer istatistikleri kontrol etmek için özellikler sunar.

Şimdi bu yazılımın esasen nasıl çalıştığını anladığımıza göre, bu Smart Game Booster incelemesi ile bu yazılımı kullanmanın farklı yönlerine daha derinlemesine bakalım.

Smart Game Booster: İlk Elden Kullanıcı İncelemesi

Bu inceleme, kullanıcı arayüzünü, artırma yeteneklerini, sunulan hız aşırtma gücünü, sistem yönetim verimliliğini ve pro sürümle birlikte sunulan özellikleri kapsayacaktır. Daha fazla uzatmadan başlayalım.

Kullanıcı arayüzü

Masaüstü simgesine tek bir tıklama, bu yazılımı ihmal edilebilir yükleme süreleriyle açar. Yazılım, anti-virüs ve VPN yazılımı gibi benzer UI yapıları ile karşılaştırıldığında son derece akıcıdır.

Tüm özellikleri tek bir sayfada bulabilirsiniz. Farklı sayfalara gitmeye gerek yoktur. Hatta oyun oynarken değişiklik yapmanıza olanak tanıyan şeffaflık ayarları sunar.

Gelin bu sayfadaki özelliklere bir göz atalım.

I. Boost

PC'nizin performansını artıracaktır. Ancak, bilgisayarınızı yeni başlattıysanız, yüzde artışı alt tarafta olacaktır.

Ancak, birden fazla uygulamayı aktif olarak kullanırken artırma modunu kullandığınızda, sonuçlar farkedilir olacaktır. Dört sekmeden herhangi birine tıklamak, size hangi uygulamaların ve sistemlerin kapatıldığına dair ayrıntılı bilgi sağlayacaktır.

II. Performance mode

Burada, bilgisayarınızın performansını optimize etmek için tüm hizmetleri ve işlevleri kontrol edebilirsiniz. 

HUD, Saniyedeki Kare Sayısı (Bilgisayarınızın monitörünüzün / ekranınızın varsayılan yenileme hızından daha fazla FPS üretmesini asla beklemeyin !), CPU sıcaklığı ve Fahrenheit cinsinden GPU sıcaklıkları gibi önemli bilgilerden oluşacaktır.

III. Can I Run it

Çalıştırabilir miyim - Bu sekme, sistem yeteneklerinize göre PC'nizdeki veya dizüstü bilgisayarınızdaki en uyumlu oyunları karşılaştırmanıza olanak tanır. İşlemci, Grafik Kartı, Bellek ve Platformu (İşletim Sistemi) gösteren, özellikleriniz için özel bir bölüm bile alırsınız.

  • Hangi Oyunları Çalıştırabilirim

Cihazınızın karşıladığı, minimum, önerilen veya her ikisini birden belirlemek için PC'nizin 2 farklı sekmede çalışabileceği tüm eğlenceyi size gösterir.

  • Bilgisayarımı derecelendir

Bu seçenek, önerilen ayarlar veya yapılandırmalarla cihazınızda çalışabilecek en iyi 1000 oyun için bilgisayarınızı derecelendirecektir. Metrikler% cinsinden belirtilir ve bu, diğer PC'lere kıyasla sistem kapasiteniz hakkında adil bir izlenim verir.

IV. Guard

Bu yazılımın en beklenmedik ve olağanüstü özelliği, bu yazılımla elde ettiğiniz farklı Koruma ve teşhis ayarlarıdır. Dahili Anti-virüs ve Güvenlik Duvarı koruması sunan Security Guard moduna sahip olursunuz.

Hesap Koruması , sisteminizi herhangi bir casus yazılım için tarayacaktır ve taramasını tamamlamak oldukça zaman alır. Bu mod, tarayıcı çerezlerini bile kontrol edebilir.

Sistem taramamız , çevrimiçi faaliyetlerimize 38'den fazla izleme çerezi , Veri madencileri , Kızıl şerif casus yazılımı ve birçok tehlikeli casusluk sistemi bildirdi.

Sisteminizi PC ile ilgili sorunlar için tarayan ve sistem ayarlarınız, sürücünüz ve önbelleğiniz ve mevcut bellek hakkında ayrıntılı bir rapor sunan  Tanı modu vardır. Bununla birlikte, bu veriler hiçbir şekilde kullanıcı dostu değildir.

Hız aşırtma

Bu yazılım PC oyun performansını gözle görülür şekilde artırıyor. Oyun içinde bile daha düşük yükleme süreleri dışında daha iyi ve daha kararlı FPS elde edeceksiniz. Hız aşırtmanın güvenlik sınırları içinde olduğunu varsaymak güvenlidir.

CPU ve GPU sıcaklıklarını güvenle izlemek için Performans modundan HUD ayarlarını bile açabilirsiniz.

Bir şeyler ters giderse, oyunu anında kapatabilir ve donanım üzerindeki yükü hafifletebilirsiniz.

Hız aşırtma özelliğinin en iyi yanı, önceki performans seviyelerine dönmek için bir geri yükleme düğmesi de sunmasıdır. Performans ayarlarının altında, alarm sıcaklıklarını Celsius veya Fahrenheit cinsinden bile ayarlayabilirsiniz. Herhangi bir cihaz belirlenen limite dokunursa, yazılımın ayarlanan alarm tonunu çalmasını sağlayacaktır.

FPS Arttırma

FPS artışı önemli olmasa da, performans nispeten daha akıcıydı ve grafik yoğun anlarda çok hızlı hissedildi. 

FPS artışı, potansiyel olarak saniyede 120 kare oluşturabilen daha yüksek yenileme hızına sahip bir monitörle daha iyi fark edilecektir . Daha düşük yenileme hızına sahip monitörlerde, bu konuda uzman değilseniz değişiklikler neredeyse hiç fark edilmeyecek ve buna rağmen genel olarak daha sorunsuz bir oyun deneyiminin keyfini çıkaracaksınız.

Oyun Kaydı

Başlatma ve durdurma için Ctrl + Alt + V tuşlarına basarak ekran kaydını başlatmak veya durdurmak için kısayolları kullanmanız gerekir .

Bu yazılım, plaka üzerinde Düşük, Orta ve Yüksek işaretli bir geçiş ölçeği dahil olmak üzere ekran kaydı için size 3 mod bile sunar. Gelişmiş ayarlar altında , ekran görüntülerinin ve videoların indirme klasöründe değişiklikler yapabilirsiniz.

Sistem Yönetimi

Her şey açık ve dikkatli bir şekilde düzenlenmiştir. Dahası, ek özellikleri ve sezgisel tarama modları , sistem üzerinde sıkı kontrol sağlar. Farklı işlevleri işlemek için ayarlanabilir kısayollarla birlikte geldiği için tüm sistem ayarını yönetmek de oldukça basittir.

Performansa Göre Fiyat

Ücretsiz sürümün sunduğu performans seviyesi beklentilerimizin biraz üzerinde . Bununla o kadar çok özellik elde edersiniz ki, ücretli bir sürüm almak bir bakışta pek bir şey sunmaz. Ancak ücretsiz sürüm , güvenlik tehditlerini ortadan kaldıramaz veya sistemi daha yüksek seviyelere çıkaramaz .

Ücretli sürüm, Game Booster Pro olarak pazarlanmaktadır. Aşağıdaki avantajları elde edersiniz -

  • Daha yüksek hız aşırtma
  • Tehditlerin kaldırılması
  • Otomatik sistem taraması
  • Otomatik sistem optimizasyonu 
  • Birden çok oyun profilini kaydetme
  • Steam destekli ve sistem tabanlı oyunlarda oyun birleştirme

Ücretli sürüme sahip kullanıcılara sunulan özelliklerin sayısı ve müşteri desteğinin kalitesi kayda değerdir.

Smart Game Booster İncelemesi: Bilgisayarım için güvenli mi?

azılım, sistemlerinizi zorlamaz ve sınırlı ayarlarla çalışabilir; ücretli bir sürüm satın almak için ne herhangi bir reklam yazılımı ne de sürekli hatırlatıcılar yoktur.

Çoğu ücretsiz yazılımda olduğu gibi, yazılımı kaldırmaya gerek kalmadan ücretli olanı satın alıp almayacağınıza karar vermek için zaman ayırabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:  Bilgisayarınızda gelişmiş soğutma sistemleri yoksa süper güçlendirme kullanmaktan kaçının, sistem eşiklerini aşabilir.

 

Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!