Snapdragon 865, PUBG Mobile Oyuncularını Sevindirdi

0 Yorum · 43 Görüntüleme

Qualcomm'un yeni tanıttığı işlemcisi olan Snapdragon 865, PUBG Mobile oyuncularını sevindirecek.


   Qualcomm'un yeni işlemcilerini tanıtmak için Hawaii'de düzenlendiği Snapdragon Teknoloji Zirvesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak amiral gemi işlemcisi olarak tanıtılan Snapdragon 865, önceki Snapdragon modellerine nazaran çok daha iyi performans sunabiliyor. Snapdragon 865'in tanıtılmasının hemen ardından PUBG Mobile oyuncularını sevindirecek bir haber daha geldi.

     Snapdragon Teknoloji Zirvesinin ikinci gününde özellikleri açıklanan Snapdragon 865'in PUBG Mobile oyuncularına performans olarak birçok şey sunacağı belirtildi. PUBG Mobile oyuncuları artık Snapdragon 865 ile 10 bit HDR ve 90 FPS desteğiyle oynayabilecekler. Bu sayede oyuncular akıllı telefonlarından çok daha iyi performanslar elde edebilecekler. 

   

     Snapdragon 865 ile birlikte PUBG Mobile'da bulunan HDR modu, 10 bit HDR desteği ile çok daha farklı bir seviyeye ulaşacak. İşlemcinin sağladığı yeni destekle birlikte daha dinamik bir oyun, oyuncuları bekliyor olacak. 

     Snapdragon 865'in 2020 yılında çıkacağı düşünülürse zamanla yeni üretilen akıllı telefonlarda kullanılacağı belli oluyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!