Sohbetleri Kaybetmeden GBWhatsApp Nasıl Kurulur?

0 Yorum · 4133 Görüntüleme

Şimdi, WhatsApp veya WhatsApp Plus sohbetlerini kolayca kaybetmeden telefonunuza GBWhatsApp’ın nasıl yükleneceği hakkında konuşacağız.


Kılavuzu kolaylaştırmak için gerekli adımları açıklayan bazı ekran görüntüleri ekledik. Adımları dikkatli uygulayın, Yedekleri Geri Almadan Giriş yaptığınız taktirde mesajlarınızı kalıcı olarak kaybetme riskiniz var.

Adım 1: BURADAN android cihazınıza GBWhatsApp apk indirin.

 

Adım 2: GBWhatsApp kullanmak ve sohbete devam etmek istiyorsanız, şu anda kullanmakta olduğunuz uygulamanın talimatlarını izleyin:

Orjinal WhatsApp Kullanıyorsanız: WhatsApp Ayarları ➡ Sohbetler ➡ Yedekleme'ye gidin, Sohbet Yedeklemesine tıklayın ve yedeklemenin tamamlanmasını bekleyin.

WhatsApp Plus Kullananlar İçin: GBWhatsApp yüklendikten sonra sohbetlerinizi yedeklemenin ve saklamanın 2 yolu vardır:

Plus Ayarlarından: Bu şekilde sohbetlerinizi ve ayarlarınızı ve temalarınızı yedekleyebilirsiniz, Plus Ayarlarına gidin ➡ Diğer MODLAR ➡ Yedekleme Verileri, Yedekleme tamamlandıktan sonra dosya yöneticinize gidin (Dosyalarım) uygulamasına gidin ve WhatsApp klasörünün adını GBWhatsApp olarak değiştirin.

Ayarlardan: Bu şekilde yalnızca sohbetlerinizi yedekleyebilirsiniz (Ayarlar ve özel tema olmadan), Ayarlar ➡ Sohbetler ➡ Yedek Sohbetler seçeneğine gidin.

 

Adım 3: Android ayarlarına gidin ve Güvenlik Ayarlarından Bilinmeyen Kaynaklardan Yüklemeyi Etkinleştir'i tıklayın.

 

Adım 4: Şimdi, Android cihazınıza indirdiğiniz GBWhatsApp’ı yükleyin, İndirme klasöründe bulabilirsiniz.

 

Adım 5: Şimdi yaptığınız yedekleme türüne bağlı olarak iki yöntem var:

Ayarlardan Geri Yükle: KABUL ET VE DEVAM ET seçeneğini tıklayın, WhatsApp Plus erişimine izin veren bir mesaj görürseniz, tüm izin mesajlarına “izin ver” bağlantısını tıklayın veya devam edin ve sonraki adımları izleyin.

Plus’tan Yedekleme Yapanlar: Cihaz ayarlarınıza gidin ➡ Uygulama Ayarları ➡ GBWhatsApp ➡ İzinler ➡ Tüm İzinleri Etkinleştir ➡ Şimdi GBWhatsApp açın ve kırmızı geri yükleme düğmesine tıklayın.

 

Adım 6: Cep numaranızı girin ve numaranızı GBWhatsApp’dan doğrulayın. Bu adım birkaç dakika sürebilir, doğrulama kodunu telefonunuza iletmek için biraz bekleyin.

 

Adım 7: Yedekleme tuşuna basın, en son yedeği geri yükle deyin. Yedeği geri yüklemeyi tamamlamak için biraz bekleyin.

 

Adım 8: İsminizi girin ve profil resmini seçin.

GBWhatsapp ve türevleri hakkındaki detaylı rehberimize bu linkten göz atabilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!