Sony, Bazı Kullanıcıları PS5 İçin Ön Sipariş Vermeye Davet Ediyor

0 Yorum · 644 Görüntüleme

PlayStation 5 ön siparişleri son derece sınırlı olacak, bu nedenle bu tatil sezonunda bir PS5 için hemen kaydolmanız gerekiyor.


PlayStation 5 bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek olsa da, konsolla ilgili bazı önemli bilgiler hâlâ bilmiyoruz. Sony, konsolun görünümünü, DualSense denetleyicisini ve yaklaşan bazı PS5 oyunlarını açıkladı, ancak şirket şimdiye kadar PS5 fiyatını ve çıkış tarihini sır gibi sakladı. Görünüşe göre çok yakında daha fazlasını duyacağız ve PS5 ön sipariş tarihi yaklaşıyor. Ancak Sony, oyuncuların PS5'i ilk sipariş edenlerden biri olması için kaydolma zorunluluğu getiriyor.

Sony'nin yeni PS5 kaydolma sayfasında, gerekli bilgileri girmeniz gerekiyor. Daha sonra sizinle iletişim kurulursa, ön sipariş vermek için rezervasyon yaptırmanız için sınırlı bir süreniz olacak. Bu nedenle hızlı hareket etmeniz ve e-postadaki talimatları izlemeniz gerekiyor. Ön siparişler, PSN Kimliği başına bir konsol ile sınırlı olacaktır. PSN Kimliği başına tam ön sipariş miktarı sınırlamaları şunlardır:

  • 1 PS5 Konsolu veya 1 PS5 Dijital Sürüm
  • 2 DualSense kablosuz kontrol cihazı
  • 2 DualSense şarj istasyonu
  • 2 Pulse 3D kablosuz kulaklık
  • 2 Medya uzaktan kumandası
  • 2 HD Kamera

Görünüşe göre, en azından ön siparişlerin ilk turunda, konsol ön siparişleri PlayStation Direct'ten ön sipariş vermeye davet edilenlerle sınırlı olacak, bu nedenle PSN ID'nizle mümkün olan en kısa sürede kaydolmak isteyeceksiniz. Denetleyici ve kulaklık gibi diğer PS5 ürünleri herkes tarafından satın alınabilir olacak, ancak sayfada PS5 konsolunun ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bir bilgi mevcut değil.

PS5 Ön Sipariş Vermek İçin Kaydolun


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!