Sony, Playstation'da İndirme Hızını Yavaşlatıyor!

Son günlerde dünya genelinde artan trafik yoğunluğu şirketlerin bazı önlemler almasına sebep oluyor. Sony'de bu şirketlere katılarak Playstation'da indirme hızını yavaşlatma kararı aldı.

        İlk olarak Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa süre içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, birçok şirketin çeşitli önlemler almasına sebep oldu. Geçtiğimiz günlerde Netflix, trafik yoğunluğundan dolayı yayınların kalitesini belli bir süreliğine düşürdüğünü açıklamıştı. Bu kapsamda benzer bir önlem alan son şirket Sony oldu.

         Sony'nin CEO'su Jim Ryan, şirketin bu süreçte kullanıcılarına daha kullanışlı bir internet sağlamak için Avrupa'da yer alan internet sağlayıcılarıyla birlikte işbirliği yaptıklarını belirtti. Ayrıca, "Son günlerde milyonlarca insan sosyal mesafeyi uygularken internet kullanımının oldukça arttı ve bunun sonucunda istikrarlı bir internet adına üstümüze düşeni yapacağız" açıklamasını yaptı.

        

Daha fazla..
×

Sitemiz Yenilendi!

Sitemizi sosyal oyuncu ağına çevirdik, sitemize üye olarak oyuncu profilinizi oluşturabilir,

ilgili gruplara katılabilir, kendi sayfanızı oluşturabilir, ilan verebilir, sizin gibi başka oyuncularla tanışabilirsiniz.

Üye olarak oyuncu profilinizi oluşturmanızı ve yenilikleri keşfetmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Türkiye'nin İlk ve Tek Oyuncu Ağına Hemen Katıl!