Sony, Rick And Mortyin yer aldığı PS5 Reklamını Yayınladı

0 Yorum · 2602 Görüntüleme

Görünüşe göre ikisi Sony'nin yeni PlayStation 5 konsolunu tanıtmak için "çok" para aldı.


Sony, 30 saniyelik ilginç bir PlayStation 5 reklamı için, Rick and Morty ile eğlenceli bir ortaklık yaptı.

İkisi Morty'nin ebeveynlerinin oturma odasında gözüküyor, Rick çok para harcanabilecek şeyleri sayıyor ve Morty, PlayStation 5'in soluna duruyor. Rick, Morty'ye "şey hakkında konuşmasını" söyler. Morty ise kekeleyerek, bazı PS5 konuşma noktalarını listemelemye başlar.

Morty, konsolun beyaz görünümlü bir masanın üzerinde dikey olarak durduğu sağa işaret ederek "Bu PlayStation 5," diyor. "Gerçekten hızlı. Süper hızlı. Bu uzun yükleme ekranlarından çok daha azı, biliyor musun?" Rick'e göre, "onlar" ikisinin PlayStation 5'in hızından gerçekten bahsetmesini istediler çünkü hızlı yükleme süreleri "onlar için gerçekten önemli" dedi.

Morty daha sonra kısa bir şekilde DualSense'in özelliklerinden bahseder. Kontorlördeki dokunsal geribildirimden ve omuz düğmelerinde bulunan uyarlanabilir dirençten bahsediyor. Ama Morty konsolu bloke ediyor ve Rick bunu yapmamasını söylüyor çünkü "bunu çekimde istiyorlardı." Reklam, Rick'in kameraya  "git PS5 oynamaya" demesiyle sona eriyor. 

PlayStation 5 artık tüm dünyada mevcut, ancak satın almak oldukça zor. Buradan Türkiye'de 15 bin TL'ye satılan PlayStation 5 ilanları haberimize ulaşabilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!