Soraka'ya karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire halt edebilir ve Soraka'ya karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Soraka'ya karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...

Soraka Counter

Soraka Counter

Soraka counter (Soraka ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Soraka Yıldız Çocuk; Tarra Dağı'nın ötesinde göksel boyutlardan bir gezgin olan Soraka, ölümlü ırkları kendi daha şiddetli içgüdülerinden korumak için ölümsüzlüğünden vazgeçti. Acıma ve merhametin erdemlerini, tanıştığı herkese yaymaya, hatta ona zarar vermek isteyenleri iyileştirmeye çalışmaktadır. Soraka bu dünyada gördüğü tüm zorluklara rağmen, Runeterra halkının henüz tam potansiyellerine ulaşmadığına inanıyor.

Öncelikle LoL karakteri Soraka'nın yeteneklerini hatırlayalım.

Soraka Yetenekler

Kurtuluş
Soraka yakındaki düşük sağlık müttefikleri için daha hızlı çalışır.

Yıldız Yağmuru
Hedef konuma düşen bir yıldız, sihirli hasar verir ve düşmanları yavaşlatır. Bir düşman şampiyonu Yıldız Yağmuru tarafından vurulursa, Soraka sağlık kazanır ve düşman şampiyonlardan uzaklaşırken hareket hızını artırır.

Astral İlham
Soraka, bir başka dost şampiyonu iyileştirmek için kendi sağlığının bir kısmını feda eder.

Ekinoks
Oluşturduğu belli bir bölgeinin içindeki tüm düşmanları susturur. Bölgenin süresi dolup ortadan kaybolduğunda, hala içindeki tüm düşmanlar yere sabitlenir.

Dilek
Soraka, müttefiklerini yüreklerini umutla doldurur, kendisinin ve dost şampiyonların Can değerlerini anında yeniler.

Soraka Counterlar'ına (Soraka ct) bir göz atalım.
Soraka ct, Soraka Counter, Soraka Counterları:

Soraka'ya Karşı İyi Olan Rakipler

Soraka'ya Karşı İyi Olan Rakipler

Soraka'ya Karşı Kötü Olan Rakipler

Soraka'ya Karşı Kötü Olan Rakipler

Black Desert Online

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları