Stardew Valley iOS ve Android'e geliyor. Bir indie çiftçilik simülasyonu rol yapma oyunu olan Stardew Valley, nihayet iOS ve Android'e geliyor.

Stardew Valley Mobile

Stardew Valley Mobile

Bir indie çiftçilik simülasyonu rol yapma oyunu olan Stardew Valley, nihayet iOS ve Android'e geliyor.

Stardew Valley, PC ve konsollar için şu anda hazırdır, bu yüzden nihayet bir mobil bağlantı noktası aldığını bilmek güzel. Yaratıcı Eric "ConcernedApe" Barone'ye göre, mobil portu Londra merkezli bir mobil geliştirme stüdyosu olan The Secret Police tarafından geliştiriliyor ve aşağıdaki özelliklere sahip olacak:

 - iPhone ve iPad oyunlarını destekler, oyunun iOS sürümünüzle uyumlu olup olmadığını App Store sayfasında kontrol ettiğinizden emin olun.

 - Bu tam bir oyun, bir aşağı kesim versiyonu değil ve neredeyse tüm diğer sürümlere benziyor. Asıl fark, oynanışın iOS'ta dokunmatik ekran (yeni UI, menü sistemleri ve kontroller) için yeniden oluşturulmuş olmasıdır.

 - Night Market gibi 1.3 tek oyuncu içeriği içerir, ancak Multiplayer değildir.

 - PC oyuncuları kaydetme verilerini iTunes üzerinden iOS sürümüne aktarabilirler. Ancak öncelikle kaydetme verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Modlar desteklenmez ve mod içeren aktarılan tüm kaydetme verileri uyumluluk sorunlarına neden olabilir.

Stardew Valley Mobile, 24 Ekim'de iOS App Store'a gelecek. Google Play Store'a ne zaman geleceği henüz açıklanmadı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları