Steam Yaz İndirimi 2021: Başlangıç ​​Tarihi Açıklandı

0 Yorum · 788 Görüntüleme

Bu sene Steam Yaz İndirimleri önceki senelere göre daha erken başlayabilir.


Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Steam Yaz İndirimler, birçok en iyi PC oyununa önemli indirimler getiriyor. Steam, Yaz İndirimi tarihlerini hiçbir zaman önceden duyurmaz, bunun yerine indirimleri bize haber vermeyi tercih eder. Bununla birlikte, yaz sezonunda bir "yaz indirimi" olacağını tahmin etmek zor değildir ve Haziran ayında olduğumuz için Steam'de büyük bir indirim dönemine hazırlıklı olmalıyız.

Steam Yaz İndirimi 2021 ne zaman?

Steam Yaz İndirimi 2021'in muhtemelen 24 Haziran'da başlaması ve 8 Temmuz'a kadar devam etmedi düşünülüyor. Steam indirimleri düzenli olarak belli saatlerde başlamaktadır. Geçen yılki Steam Yaz İndirimi 25 Haziran'dan 29 Temmuz'a kadar sürdü, bu da bu tarihleri ​​daha da olası kılıyor.

  • Başlangıç ​​zamanı: 24 Haziran Perşembe
  • Bitiş zamanı: 8 Temmuz Perşembe

Bu zaman dilimi ilk olarak Nisan ayında Steam Veritabanı (@SteamDB) tarafından Twitter'da bildirildi, bu tür bilgilerin oldukça güvenilir bir kaynağı, Valve'ın bu tarihleri ​​ortaklarına ilettiğini bildirdi. Tanımayanlar için Steam Veritabanı, Valve'in Steam platformuyla ilgili güncellemeleri ve haberleri izleyen, bağlı olmayan bir hesaptır ve raporlamasında çok doğru olduğu kanıtlanmıştır. Örneğin, hesap bu yılın başlarında 2021 Steam Ay Yeni Yıl İndiriminin başlangıcını doğru bir şekilde yaptı.

Bu, Steam Yaz İndirimi ile ilk deneyiminiz ise, bu yılki indirim başladığında ne bekleyeceğiniz hakkında bir fikir edinmek için geçen yılın en iyi fırsatlarına göz atın. Her yılki satışın genellikle bir tür teması vardır, geçen yıl bir "yaz yolculuğu" iken, önceki yıl bir Grand Prix motifi izlemiştir. Steam Yaz İndirimi yalnızca iki hafta boyunca geçerlidir, bu yüzden büyük fırsatlar düştüğünde hazır olduğunuzdan emin olun.

 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!