Steam'de Borderlands Oyununu Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 81 Görüntüleme

Borderlands Game of the Year Enhanced görsel iyileştirmeler ve bir demet DLC içerir. Borderlands 3 Eylül'de çıkıyor. Çok az bir zaman kaldı. Orjinalini tanımak veya anımsamak için şimdi iyi bir zaman.


Borderlands Ücretsiz

Borderlands Ücretsiz

Borderlands 3 Eylül'de çıkıyor. Çok az bir zaman kaldı. Borderlands'ı tanımak veya anımsamak için şimdi iyi bir zaman. Ayrıca orjinalin daha yeni bir sürümü. Borderlands Game of the Year Enhanced Steam'de hafta sonu için ücretsiz. Bu co-op nişancının 'bazillion' silahlarının en az çeyrek bazillionunu örneklemek için yeterli zaman verecektir. Enhanced kısım, yükseltilmiş karakter modelleri, ortamlar ve dokularla ilgilidir, ayrıca bir şekilde başlangıçta olduğundan daha fazla silah ve yağma ekler. Game of the Year meselesi de DLC'nin dahil olduğu anlamına gelir: The Zombie Island of Doctor Ned, Mad Moxxi's Underdome Riot, The Secret Armory of General Knoxx ve Claptrap's New Robot Revolution.

Denedikten sonra oyun hoşunuza giderse bir iyi haber daha var: GOTY Enhanced paketinde % 50 indirim, 22 Temmuz'a kadar geçerli olacak. Bu da fiyatı 64,50 TL'ye düşürecek. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Borderlands Game of the Year Enhanced İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!