Strange Adventures in Infinite Space Ücretsiz Oldu (İndir)

0 Yorum · 227 Görüntüleme

Ücretsiz oyun kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Bu seferde uzay simülasyon oyunu Strange Adventures in Infinite Space ücretsiz hale geldi.


  indie tarafından geliştirilen sonsuz uzay simülasyon oyunu Strange Adventures in Infinite Space, PC platformu için 15 Mart 2002'de Cheapass Games tarafından yayınlandı. 18 yıl önce oyun dünyasına giriş yapan sonsuz uzay simüle oyunu Strange Adventures in Infinite Space, çevrimiçi oyun platformu Itch'de ücretsiz hale geldi. 

 Kısa süre içerisinde sunduğu ücretsiz oyunlar ile popüler hale gelen çevrimiçi oyun platformu Itch, geçtiğimiz saatlerde yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlattı. Ücretsiz oyun kampanyasında eğlenceli zaman geçireceğiniz uzay simülasyon oyunu Strange Adventures in Infinite Space ücretsiz hale geldi. 

 Yalnızca tek oyunculu modu bulunan uzay temalı oyun kısa süre önce geliştirici ekip tarafından bir güncelleme aldı. Bazı hataların giderilmesinden sonra çevrimiçi oyun platformu Itch, bu uza temalı eğlenceli oyunu kendi platformunda ücretsiz olarak sundu. 

 20'den fazla uzay aracının bulunduğu oyun roguelike türünde olup her saniye farklı bir denize yelken açıcaksanız. Her tarafınızın yıldızlarla çevrili olduğu uzay simüle oyunu  Strange Adventures in Infinite Space'de 70'den fazla da silah bulunuyor. Sonsuz uzay simüle oyununun sistem gereksinimleri her bilgisayarın kaldırabileceği türden. 

Strange Adventures in Infinite Space'i ücretsiz oynayabilmek için yapılması gerekenler:

1- Öncelikle oyunun sayfasına gitmek için buraya tıklayın.

2- Daha sonra açılan sayfada "Şimdi İndirin" butonuna tıklayın.

3- Bir sonraki açılan sayfada Itch'e destek vermek isterseniz bağış yapabilirsiniz. Eğer destek vermek istemiyorsanız "Hayır teşekkürler, beni sadece indirmelere götür"  yazısına tıklayın. 

4- Son olarak ise açılan sayfada oyunu indireceğiniz bilgisayarınızın işletim sistemine göre seçeneklerden size uygun olanı seçerek oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!