Şubat 2019'da Çıkacak Yeni Oyunlar

Yorum · 1 Görüntüleme

Şubat’ta PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’in mağazalarında çıkacak yeni oyunlar var. Özellikle 15 Şubat, yayınlar açısından yılın en yoğun günlerinden biri olarak şekilleniyor. Şubat 2019'daki çıkacak en büyük oyunların tümüne göz atabilirsiniz.


Şubat 2019 Yeni Oyunlar

Şubat 2019 Yeni Oyunlar

2019 daha yeni başlamış olabilir, ancak bu yıl bize daha birçokları için harika yeni oyunlar verdi. Capcom ve Square Enix, Ocak ayından iki gerçek gişe rekorları kıran Resident Evil 2 remake ve Kingdom Hearts 3'ü yayınladılar. Şubat’ta da PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’in mağazalarında çıkacak yeni oyunlar var.

Özellikle 15 Şubat, yayınlar açısından yılın en yoğun günlerinden biri olarak şekilleniyor. Microsoft'un sık sık geciken Crackdown 3'ü, Ubisoft'un en son Far Cry oyunu New Dawn ve Metro Exodus da dahil olmak üzere, üç büyük oyun başlayacak. Bandai Namco'nun yıldızlarla dolu crossover brawler Jump Force da o gün gelecek.

Bu, Ace Combat 7, Advance Wars benzeri strateji oyunu Wargroove ve Respawn'ın sürpriz ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends da dahil, piyasaya sürülen tüm oyunların üstünde. Bu ay yolda birçok oyun var. Şubat 2019'daki çıkacak en büyük oyunların tümüne göz atabilirsiniz.

1. Crackdown 3 (Xbox One, PC) - Şubat 15

1. Crackdown 3 (Xbox One, PC) - Şubat 15

Çok sayıda gelişimsel gerileme yaşadıktan sonra, Crackdown 3 bu ay Xbox One ve PC için piyasaya sürülmeye hazır. Selefinin olaylarından 10 yıl sonrasına kurgulanan oyun, Agency'in Terra Nova olarak bilinen gizemli bir terör örgütü ile başa çıkmak için New Providence'a geri dönüyor. Önceki oyunlarda olduğu gibi Crackdown 3 de, tamamen yıkılabilir bir arenada düzenlenmiş, heyecan verici, bulut tabanlı çok oyunculu bir mod olan Wrecking Zone gibi yeni özelliklerle birlikte serinin en üstündeki aksiyonunu sunuyor.

2. Far Cry: New Dawn (PS4, Xbox One, PC) - Şubat 15

2. Far Cry: New Dawn (PS4, Xbox One, PC) - Şubat 15

Ubisoft, kıyamet sonrası spin-off Far Cry: New Dawn ile 2018'in Far Cry 5'ini takip ediyor. Geçen yılki oyunda olduğu gibi, oyun kurgusal Montana kasabası Hope County'de kurgulanıyor. Ancak ABD, Far Cry 5'in sonlarından birinde nükleer silahlarla tahrip edildikten 17 yıl sonrası. Bölge şu anda katil ikizler Mickey ve Lou'nun önderlik ettiği bir grup haydut olan Highwaymen'in kontrolü altında. Diğer Hope County mağdurlarıyla birlikte gruplaşmak ve onları devirmek oyuncuların elinde.

3. Metro Exodus (PS4, Xbox One, PC) - Şubat 15

3. Metro Exodus (PS4, Xbox One, PC) - Şubat 15

4A'nın birinci şahıs hayatta kalma nişancı serisindeki bir sonraki oyun Metro Exodus, başlangıçta planlandığından bir hafta önce gelecek. Görünen o ki seriyi mecazi olarak ve kelimenin tam anlamıyla yeni yerlere götürecek. Metro: Last Light olaylarından birkaç yıl sonra kurulan Exodus, kahramanı Artyom'u ve arkadaşlarını nükleer savaş sonrası bir Rusya boyunca takip ediyor. Yolculuk sırasında oyuncular, temizleme ve mutantlarla savaşmak için her türlü malzemeyle dolu daha büyük, daha çok sandbox benzeri ortamları keşfedecekler.

4. Anthem (PS4, Xbox One, PC) - Şubat 22

4. Anthem (PS4, Xbox One, PC) - Şubat 22

BioWare'in kooperatif nişancısı Anthem, resmen 22 Şubat'ta geliyor. Oyun hala rol yapma unsurlarına sahip olsa da, Anthem tanınmış RPG stüdyosu için belirgin bir ayrılışı temsil ediyor. Oyuncular, Freelancerların rolünü üstlenirler. Yüksek güçte exosuits olmayan kiralık dövüşçülere Javelins denir. Görevleri alırlar, canavarları yenerler ve ganimeti ele geçirirler. BioWare ayrıca dünyayı değiştiren etkinlikler ve daha fazlasını vaat ediyor.

Şubat 2019 Yeni Oyunlar (Tam Liste)

Şubat 2019 Yeni Oyunlar (Tam Liste)
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!