PlayStation Now, PlayStation 4 ve PC'deki oyun akışı hizmeti, daha fazla oyun eklemeye devam ediyor. Şubat ayının sürümleri açıklandı.

PlayStation Now Oyunları

PlayStation Now Oyunları

PlayStation Now, PlayStation 4 ve PC'deki oyun akışı hizmeti, daha fazla oyun eklemeye devam ediyor. Şubat ayının sürümleri açıklandı. PS3 ve PS4 oyunlarının bir karışımını içeriyor. EA'dan yeni eklemeler arasında Battlefield Hardline ve Need for Speed Rivals olurken, NetherRealm'in dövüş oyunu Mortal Kombat X da şu anda PlayStation Now'da.

Ek olarak, Metal Gear Solid HD Collection ve Metro Last Light Redux, Earth Defense Force 4.1, F1 2017, Magicka 2, Pillars of Eternity ve Rebel Galaxy ile birlikte PlayStation Now'a eklendi. Bu yazıda 10 oyunun tam listesini görebilirsiniz.

Şubat ayındaki yeni eklemelerle PlayStation Now kitaplığında, 250'den fazla PlayStation 4 oyunu dahil olmak üzere 750'den fazla oyun bulunuyor.

Sony ayrıca Ocak ayının en çok oynanan PlayStation Now oyunlarını duyurdu. Bunlar; Mafia III, Red Dead Redemption, Steep ve Prey oyunlarını içeriyor.

Şubat 2019 PlayStation Now Oyunları:

 - Battlefield Hardline (PS3)
 - Earth Defense Force 4.1 (PS4)
 - F1 2017 (PS4)
 - Magicka 2 (PS4)
 - Metal Gear Solid HD Collection (PS3)
 - Metro Last Light Redux (PS4)
 - Mortal Kombat X (PS4)
 - Need for Speed Rivals (PS3)
 - Pillars of Eternity (PS4)
 - Rebel Galaxy (PS4)

Ocak 2019 En Çok Oynanan PlayStation Now Oyunları:

 - NBA 2K16
 - Mafia III
 - For Honor
 - Prey
 - Red Dead Redemption
 - Sid Meier’s Civilization Revolution
 - Steep
 - WWE 2K16
 - The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
 - Mortal Kombat

Facebook Yorumları