Super Mario 3D All-Stars'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

0 Yorum · 737 Görüntüleme

Her oyunseverin bir kez dahi olsa oynadığı Super Mario, sevilen üç oyununu bir pakette birleştiriyor.


 Nintendo tarafından geliştirilen Super Mario, birçok platformda oynanılabilirliği olan bir oyun. Tesisatçı ola kahramanımız Mario'yu konu alan Super Mario 3D All-Stars oyun paketi Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy oyunlarını bir araya getirmek için geliştirildi. 

 3 farklı oyunu bir pakette birleştirmeyi hedelfeyen Nintendo, bu konuda oyunseverlerin geri dönüşlerinin oldukça olumlu olduğunu söyleyebiliriz. 3 oyunu bir pakette birleştirmek isteyen Nintendo aynı zamada oyunları 3D olarak piyasaya sürecek. 

Ayrı ayrı oyunlara bakacak olursak her oyun kendine has dokular içeriyor. Super Mario 64'e baktığımızda klasik Mario oyunundan farklı olarak ekran açısı ve 3D oluşu göze çarpıyor. Yine bir kurtarma girişimine girdiğimiz oyunda Princess Peach’i tutsak olduğu kaleden kurtarmaya çalışacağız. Super Mario Sunshine baktığımızda kahramanımız yorulmuş ve Isle Delfino'ya tropik bir tatil için gider. Herşeyden habersiz olan Mario, arkasndan kurulan komplolara karşı tetikte olup mücadeleye başlar. 

 Bahsdeceğimiz bir diğer oyun ise Super Mario Galaxy olacak. Bu sefer kahramanımız kendini uzayda bulacak. Yine her zamanki gibi Princess Peach'i Bowser'in elinden kurtarmaya çalışacağız. Bu aksiyon dol oyunların aynı pakette yer aldığı Super Mario 3D All-Stars, 18 Eylül'de piyasaya sürülmüş olacak. 

 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!