Süper Mario Odyssey Jaz Müzikal Fragman (Jump Up, Super Star!)

0 Yorum · 2386 Görüntüleme

Nintendo, Super Mario Odyssey için yeni bir canlı aksiyon fragmanı yayınladı; oyunun teması için "Jump Up, Super Star!" Başlıklı bir müzik videosu daha.


İzleyebileceğiniz video, Yeni Donk Şehri'nin sokaklarında dolaşırken, şarkı söyleyerek, dans ederek ve deniz sakinleriyle yaramazlık yaparak oynayan tesisatçıyı içeriyor.

Birkaç gözlem: daha önce belirtildiği gibi, Mario gerçekten kısa; insanların Mario oyunları oynadığı bir dünya da var; görünüşte dokunulmazlıkla vandalizm eylemleri yapabilir; ve son olarak, bu şarkı çok, çok güzel. Neyse ki Nintendo, şarkıyı Super Mario Odyssey web sitesinde ücretsiz olarak indirmeye hazır hale getirdi.

Süper Mario Odyssey Jaz Müzikal Fragman

Nintendo, indirmenin yalnızca Ocak 2018 tarihine kadar olacağını ve "doğrudan bir iOS cihazına indirmenin mümkün olmadığını" belirtiyor. Parça bir bilgisayara indirilmeli ve daha sonra aktarılmalıdır. 

Super Mario Odyssey'nin piyasaya sürülmesi 27 Ekim olarak onaylandı. Nintendo, bir sistem, bir oyunun kopyası, kırmızı Joy-Cons ve üzerinde özel işaretlerle donatılmış bir Switch taşıyan bir Super Mario Odyssey Switch paketi duyurdu.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!